pire sorununa çözüm

Böcek İlaçlama

pireye çözümPire sorunu yayan bireyler pirenin kan emici bir haşere olmasından dolayı ciddi sorunlar yaşamaktadır. Pire 2-10 mm boylarında olan, ilk etapta fark edilmeyen ama pire belirtileri gösterdikten sonra belirlenebilen bir haşere türüdür. Pire ısırığı ile kan emerek hem insanlardan hem de hayvanlardan beslenmektedir. Pire sorunu müdahale edilmezse ciddi pire zararları oluşturmaktadır.

Pire ile mücadele de pireden kurtulmak için hem pire ilaçlaması için hem de danışmanlık hizmetleri için pire ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçilmelidir. Pireler ile mücadele de pirelerden kurtulmak için belirlenecek pire ilaçlama şirketi bazı şartları sağlamalıdır. U şartları bireylerin sorgulaması gerekmektedir. Pire ilaçlama firması kesinlikle güvenilir olmalıdır. Bu hususta pire ilaçlama firmalarının sağlık bakanlığı onaylı olup olmadığı ve pire ilaçlama sonrası gerekli belgeleri verip vermediği sorgulanmalıdır.

Pire ilaçlama firması pire ilaçlama dışında danışmanlık hizmetleri de vermelidir. Pire ile mücadele de pire ilaçlama firmaları kokulu sıvı ilaç kullanmaktadır. Bu hususta kokusuz sıvı ilaç ya da jel ilaç pire sorununu çözmede uygun olmamaktadır. Pire ilaçlama şirketleri uzmanları tarafından alana uygulanan bu sıvı ilaç uygulaması sonunda alanın en az 2 saat kapalı kalması gerekmektedir. Bu süreç içersinde ilaç alana tamamen çökmüş olacaktır. Ardından alan yarım saat havalandırılarak kullanılabilir. Ancak alanda 1 hafta ıslak temizlik yapılmaması gerekmektedir. Pireye çözüm ancak profesyonel pire ilaçlamalar ile mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir