İş Yeri İlaçlama

Böcek İlaçlama

Haşere sorunu günümüzde büyük bir sıkıntı olmaktan çıkmıştır. Bunun sebebi ilaçlama tekniklerinde gelinen noktadır. Jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri günümüzde en sık kullanılan başarılı tekniklerdendir. Hangi ilaçlama tekniğinin uygulanacağı ise haşere sorununa göre farklılık gösterecektir. Ev ya da iş yeri böcek ilaçlama talebinize en hızlı ve garantili şekilde cevap vererek sizi haşere sorunundan kurtaırıyoruz.

İş Yeri İlaçlama Servisi

İş Yeri İlaçlama
İş Yeri İlaçlama

Haşere ilaçlama geniş çaplı yapılması gereken bir iştir. Ev ya da iş yerimizi sarabilecek bu haşereler ciddi sağlık sorunlarını beraberinde getirmekteler. Bu tür haşereler tifüs, tifo, dizanteri, veba, bronşit, astım gibi pek çok sağlık sorununa neden olabilmekteler. İş yeri dediğimiz alşan mağaza, ofis, alışveriş merkez gibi pek çok yer olabilir. Misafirlerin rahat ve hijyenik bir yere gelmesini herkes ister. Bunu sağlamak için ise ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlama yapıldığı takdirde hem haşerelerden kurtulunmuş olunur hem de hijyenik bir ortam sağlanmış olur.

İlaçlama işlemi ev, iş yeri, fabrika, alışveriş merkezi, site, apartman, park, okul, dershane, kamu ve özel binalar, bahçe ve piknik alanları gibi daha pek çok yere yapılmaktadır. İlaçlamalar garantili bir şekilde yapılmaktadır. İlaçlama yapılacak alana önceden gelip ekip bir inceleme yapacak ve en uygun ilaçlama türünü seçecektir. Hamam böceği, fare gibi canlılar yaşam alanlarımıza girip yediğimiz gıdalara ortak olmakta ve bıraktıkları dışkı ve salgılarla gıda zehirlenmelerine neden olmaktadır.

Akrep, çıyan gibi canlılar ise sokmakta ve insanları zehirlemekte, felç yapmakla beraber ölüme varan sonuca neden olabilmektedir. Akrepler yaz aylarını seven, nemli havalarda ortaya çıkan canlılardır. Taş altlarında, ağaç kovuklarında, evlerin ve iş yerlerin duvarlarındaki çatlaklarda yaşayan canlılar olarak akreplerden kurtulmak için ilaçlama son derece önemlidir. İlaçlama yaptırmak için ise profesyonel bir ilaçlama firması ile anlaşmak gerekir. İş yeri ilaçlama servisi olarak yılların tecrübesi ile böcek ilaçlama, Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da her ilçe ve semtte ilaçlama işlemlerini sürdürmektedir. Siz de iş yerinizde haşerelerle mücadele ediyorsanız hemen arayın, en hızlı ve garantili şekilde haşerelerden kurtulun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir