Fare belirtileri

Böcek İlaçlama

Fare belirtileriFare kemirgen bir haşere olduğundan bulunduğu alanlara ciddi zararlar vermektedir. Haşere ile mücadele de alandaki sorunun belirlenmesi önemlidir. Örneğin tahtalardan gelen sesin fareden dolayımı yoksa tahta kursundan dolayımı bunu bilmek ve o şekilde ilaçlama yapılması gerekmektedir. Alanda eğer fare varsa fare belirtileri de vardır. Fare belirtileri olarak ise fare pisliği, amonyak benzeri bir koku, parçalanmış gazete ve kumaş parçaları, gece gelen fare tıkırtıları ve diş izleri bulunan eşyalar. Bu durumların hepsi fare belirtisidir.

Fare ile mücadele de farelerden kurtulmak için fare ilaçlaması gereklidir. Ancak fareler ile mücadele de farelerin ilaçlaması profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde fare ilaçlama işlemi verimsiz olacaktır. Fare ilaçlama şirketi güvenilir olmalıdır. Bu doğrultuda 7/24 hizmet verebilen çağrı merkezine sahip olmalıdır.

Fare ilaçlama firmaları verdiği hizmeti uzmanları tarafından sizlere ulaştırmaktadır. Fare ilaçlama firması bu bağlamda uzmanlarına gerekli eğitimleri vermiş olmalıdır. Fare ilaçlama uygulaması tecrübe isteyen bir uygulamadır. Fare ilaçlama firması belirlerken firmanın ne kadar zamandır fare ilaçlama uygulaması yaptığı da sorgulanmalıdır. Fare ile mücadele de verim alabilmek için geç kalmadan fare ilaçlama yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir