Fare İlaçlama

Evde Fare

Böcek İlaçlama

Fare İlaçlama Günümüzde birçok haşere ve türlerinin yanı sıra hepinizin bildiği gibi kemirgen grubunda olan fareler de vardır. Bu kemirgenlerin insan sağlığına zararları oldukça büyüktür. Özellikle de evde fare insanların sağlığını çok büyük oranda tehdit eder. Çok hızlı hareket ederler ve dişleri çok güçlüdür. Aklınıza gelebilecek birçok maddeyi ve yiyeceği kemirme özelliğine sahiptirler. Farelerin oldukça elastik bedenleri vardır. Kafalarının girebildiği her yere vücutları da girer. Çok hızlı hareket etme yeteneği vardır aynı zamanda da çok zeki hayvanlardır. Tehlikeyi çok iyi sezinlerler ve hemen oradan uzaklaşırlar. Bu yüzden bireysel anlamda yapılacak müdahaleler sonuç vermez. Mutlaka uzman ekiplerce bulunan ortamın çok büyük bir titizlik ile ilaçlanması gerekir. Biz bu anlamda fare ilaçlama şirketleri ile ayrıntılı ve kaliteli ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.

Fareler toplu olarak yaşayan fakat bireysel hareket eden canlılardır. Oldukça fazla ve çabuk ürerler bu da onların bulundukları yerlere hemen hâkim olmalarını sağlar. Evde fare oldukça zararlıdır çünkü çok mikroplu alanlarda gezerek buralara gelirler ve gelirken de birçok hastalığı, bakteriyi yanlarında getirirler. Yiyeceklerin üzerinde gezerek sizlerin de bu şekilde hastalığa yakalanmanıza neden olur. Evde yiyecek bulamadıkları zamanlar da ise geceleri insanların yanına giderek kulaklarını, burunlarını, el ve ayaklarını kemirirler. Ağızlarından sizlere aktardığı sıvı ile uyuşturarak herhangi bir acı vs hissetmenizi engellerler. Birçok fare türü bulunmaktadır. Ev faresi, lağım faresi, tarla faresi yalnızca birkaçı arasına girer. Bulundukları alanlara göre isimler almışlardır. Bu yerlerde mutlaka fare ilaçlama yapılması gerekir.

Sizinde evde fare gibi kemirgenleriniz bulunuyor ise hemen bir ilaçlama şirketini arayarak ilaçlama talebinde bulunabilirsiniz.  Biz bu anlamda belirli eğitimler sonucu uzmanlaşmış kadromuz ile 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. Ayrıca bütün evraklarımız Sağlık Bakanlığınca onaylı olup yapılan tüm ilaçlama işlemleri yasaldır. Fare görülen alanlarda mutlaka ilaçlama yapılmalıdır. Bizim şirketimiz uzun yıllardır hizmet vermektedir ve kullanılan tüm ilaçlar ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmaktadır. Sizlerde sunduğumuz bu hizmetlerden faydalanabilmek için hemen bizi arayabilirsiniz. İstediğiniz zamanda yalnızca birkaç saat sürecek işlemler ile ilaçlama hizmetini tamamlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir