Akrep ilaçlama uygulaması

Böcek İlaçlama

Akrepler eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan, tümü zehirli türüdür. Günümüzde 1753 adet akrep türü olduğu bilinir. Böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan diğer haşere türleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermektedir. Akreplerin kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri son derece yavaştır. Bakıldığında sürünüyormuş algısı yaratır.
Bahar aylarında evlere giren bu canlılar genellikle evlerde binaların çatı katları, bodrum katları, taş araları ve duvar yarıklarında bulunur. Akrep sokması sonucunda kişide yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar baş gösterir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekir. Aksi takdirde birçok kalıcı ve bulaşıcı hastalığa yol açabileceği gibi aynı zamanda ölümcül sonuçlarda doğurabilir.
Sıcağa ve soğuğa karşı son derece dayanıklı olan akrepler, yalnızca karın toprak üstünde kalma süresinin fazla olduğu yerlerde yaşayamaz. Vücudunda bulunan kıvrık, kalkık ve zehirli iğnesi ile kendisini korumak amacıyla insanlara zarar verir. Akrepler diğer böcek türleri gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık olarak 10, 15 akrep yavrusu dünyaya getirir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan canlılar kopan organlarını zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra 1 yıl aç ve susuz kalabilir.
Böcek ilaçlama firmamız yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir. Akrep ilaçlama uygulaması son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Bu uygulama sonucunda ortamda herhangi bir akrep türüne rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızın her daim akreplere karşı sterilize edilmiş durumda olmasını istiyorsanız belirli periyotlar halinde akrep ilaçlama uygulaması şarttır.
Sizde yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız gerek ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanlarda; gerekse tarla, bağ, bahçe, park gibi açık alanlarda böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir