3

Ocak
2018

Arnavutköy böcek ilaçlama

Yazar: admin  |  Kategori: Böcek İlaçlama  |  Yorum: Yok   |  

Arnavutköy böcek ilaçlama servisi yıllardan beri güvenilir bir şekilde insanların yaşam alanlarına sızan tüm böcek ve fare çeşitlerine karşı mücadele vermektedir. İlaçlama; ev, iş yeri, okul, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, çiftlik ve tarla gibi açık alanlarda da belirli bir böcek veya fare türüne karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bu uygulamanın sonucunda alan içinde uzun süre herhangi bir haşere çeşidine rastlamak olası değildir.

Hamam böceği,  bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, karınca, örümcek, lağım faresi ve tarla faresi halı böceği,tatarcık, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, kalorifer böceği, akrep, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi,vb. birçok haşere çeşidine karşı mücadele vermekte olan Arnavutköy böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahip bir firma olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere problemi yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

4

Aralık
2017

Akrep ilaçlama uygulaması

Yazar: admin  |  Kategori: Böcek İlaçlama  |  Yorum: Yok   |  

Akrepler eklem bacaklılar sınıfının 4 ayaklı, ön tarafta 2 kıskacı bulunan, tümü zehirli türüdür. Günümüzde 1753 adet akrep türü olduğu bilinir. Böcek ilaçlama firmamız yaşam alanlarınıza sızan diğer haşere türleri gibi akrep ilaçlama uygulaması da vermektedir. Akreplerin kanatları yoktur ve hareket kabiliyetleri son derece yavaştır. Bakıldığında sürünüyormuş algısı yaratır.
Bahar aylarında evlere giren bu canlılar genellikle evlerde binaların çatı katları, bodrum katları, taş araları ve duvar yarıklarında bulunur. Akrep sokması sonucunda kişide yutkunma güçlüğü, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar baş gösterir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmak gerekir. Aksi takdirde birçok kalıcı ve bulaşıcı hastalığa yol açabileceği gibi aynı zamanda ölümcül sonuçlarda doğurabilir.
Sıcağa ve soğuğa karşı son derece dayanıklı olan akrepler, yalnızca karın toprak üstünde kalma süresinin fazla olduğu yerlerde yaşayamaz. Vücudunda bulunan kıvrık, kalkık ve zehirli iğnesi ile kendisini korumak amacıyla insanlara zarar verir. Akrepler diğer böcek türleri gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumunda yaklaşık olarak 10, 15 akrep yavrusu dünyaya getirir. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan canlılar kopan organlarını zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra 1 yıl aç ve susuz kalabilir.
Böcek ilaçlama firmamız yıllardır insanların sağlığı ve güvenliği için en kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyetini sürdürmektedir. Akrep ilaçlama uygulaması son derece titizlikle yürütülmesi gereken bir işlemdir. Bu uygulama sonucunda ortamda herhangi bir akrep türüne rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızın her daim akreplere karşı sterilize edilmiş durumda olmasını istiyorsanız belirli periyotlar halinde akrep ilaçlama uygulaması şarttır.
Sizde yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız gerek ev, iş yeri, otel, okul, hastane, fabrika gibi kapalı ve toplumsal alanlarda; gerekse tarla, bağ, bahçe, park gibi açık alanlarda böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

4

Mart
2015

Böcek İlaçlama – Fiyatlar – İletişim

Yazar: admin  |  Kategori: Böcek İlaçlama  |  Yorum: Yok   |  

Böcek İlaçlama- Yeşil İlaçlama

Telefon Numaralarımız / GSM : 0530 771 56 67 – 0533 706 98 39

Telefon Numaralarımız / GSM : 0530 771 56 67 - 0533 706 98 39     iletisimDilerseniz Aşağıdaki İstek Talep Formu Aracılığı İle Bizimle İletişim Kurabilir ve İlaçlatmak İstediğiniz Alanınız Hakkında Detaylı Bilgiler Talep Edebilirsiniz.

Telefon Numaralarımız / GSM : 0530 771 56 67 – 0533 706 98 39
iletisimDilerseniz Aşağıdaki İstek Talep Formu Aracılığı İle Bizimle İletişim Kurabilir ve İlaçlatmak İstediğiniz Alanınız Hakkında Detaylı Bilgiler Talep Edebilirsiniz.

Dilerseniz İstek Talep Formu Aracılığı İle Bizimle İletişim Kurabilir ve İlaçlatmak İstediğiniz Alanınız Hakkında Detaylı Bilgiler Talep Edebilirsiniz.

Yeşil Böcek ve Haşere ilaçlama

Devamını Oku »

29

Kasım
2014

İzmir Foça haşere ilaçlama firması

Yazar: admin  |  Kategori: Böcek İlaçlama  |  Yorum: Yok   |  

foçaİzmir ilinin genelinde görülen haşere ve böcek problemi İzmir’in Foça ilçesinde de görülebilmektedir. Bireylerin karşılaştıkları haşere türleri bölgesel olarak farklılık gösterse de genelinde görülen haşere türleri pire, tahtakurusu, bit, sinek, akrep, kırkayak, güve, çiyan, sivrisinek, tahta kurdu, gümüş böceği, kulağakaçan, örümcek, alman hamam böceğidir.

Öncelik olarak ilaçlamanın verimli olması için bireylerin İzmir Foça haşere ilaçlama firması ile bağlantıya geçmede geç kalmaması gerekmektedir. Haşere ile mücadele de haşereden kurtulmak için erken müdahale yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda haşerelerden kurtulmak için haşereler ile mücadele de amatör müdahaleler ile vakit kaybetmekten kaçınmalısınız. Keza bu tür müdahaleler sağlık problemlerine de yol açabilmektedir.

İzmir Foça haşere ilaçlama şirketleri danışmanlık hizmeti ile bireylere yardımcı olmalıdır. Çünkü bazen haşere sorununu görmekte bireyler zorlanır. Yani haşere sorunu olduğunu anlarlar ama hangi haşere olduğunu bilemezler bu bağlamda İzmir Foça böcek ilaçlama firması çağrı merkezleri ile bireylere yardımcı olmalıdır. Örneğin alanda bir kan emici haşere var ama küçük olduğu için göremiyorsunuz. Bu bağlamada İzmir Foça böcek ilaçlama şirketi sizin vereceğiniz bilgiler ile haşere cinsini tespit etmelidir. Zaten yapacağı uygulamayı da bu haşerenin türüne göre belirlemesi gerekmektedir. İzmir Foça haşere ilaçlama firması tüm haşereler için sıvı ilaç uygulaması, hamam böceği tipi haşereler için jel ilaç uygulaması, fare sorunu için ise tablet ve istasyon uygulaması yaparak çözüm sunmaktadırlar. İzmir Foça haşere ilaçlama firması ayrıca ilaçlama sonrası bireylere yapılması gerekenler ile ilgili bilgi formu paylaşmalıdır.

28

Kasım
2014

İzmir Bornova haşere ilaçlama şirketi

Yazar:   |  Kategori: Böcek İlaçlama  |  Yorum: Yok   |  

bornovaGeçim kaynağı hayvancılık ve tarıma dayanan köylerin halkının farklı kesimlerinden oluşan Bornova ilçesi İzmir’in güzide ilçelerinden bir tanesidir. Böcek problemi her yerde görülebilen bir sorun olmaktadır. Ülkemizin büyük şehirlerinden İzmir ilinin bir ilçesi olan Bornova ilçesi de bu sorunlar ile baş etmek zorunda kalmaktadır.

Bornova da görülen haşere türleri genel olarak alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, kalorifer böceği, kara böcek, pire, tahtakurusu, bit, sinek, akrep, kırkayak, güve, çiyan, sivrisinek, tahta kurdu, gümüş böceği, kulağakaçan, örümcek, arı, yılandır. İzmir Bornova haşere ilaçlama firmaları her haşere için ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Ancak haşere ile mücadele de haşereden kurtulmak için yapılacak uygulamayı yetkin İzmir Bornova haşere ilaçlama şirketleri yapmalıdır. Bu bağlamda haşerelerden kurtulmak için haşereler ile mücadele de ilk yapılması gereken haşerenin cinsini belirlemek daha sonrasında ise doğru İzmir Bornova haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmektir. Bireyler böceklerden kurtulmak için böcek ile mücadele de firmaları belirlerken firmanın güvenilir olmasına dikkat etmelidir. Bu bağlamda yasal olan ve sağlık bakanlığı onaylı İzmir Bornova haşere ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmelidir.

Haşere ilaçlama önemli olmakta ancak haşere ile mücadele sürecinde bunun dışında yapılması gerekenlerle ilgili İzmir Bornova haşere ilaçlama şirketleri bireylere yol gösterici olmalı bu bağlam dada danışmanlık hizmeti sağlamalıdır. Bunu da 7/24 hizmet veren çağrı merkezleri ile yapmak mümkünüdür. İzmir Bornova haşere ilaçlama şirketi verdiği hizmeti uzmanları aracılığı ile sağladığından bünyesinde bulundurduğu uzmanlara gerekli eğitimleri de vermiş olmalıdır. Haşere sorunu olan alanlarda İzmir Bornova haşere ilaçlama şirketi ile bağlantıya geçilmede geç kalınması durumunda haşere zararları artabileceği unutulmamalıdır.

 

© Tüm Hakları Saklıdır - Böcek İlaçlama