Yılan İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Yılan

Türlerine göre farklı boylara sahip olan yılanlar, tehlikeli canlılardır. Tehlikeli haşere grubunda olan yılanlar, vücutlarında zehir bulundurmaktadır. Firmamızın uyguladığı yılan ilaçlama işlemleri ile bu zararlı canlılardan korunabilirsiniz. Firmamız, güvenilir ve garantili yöntemlerle yılan ilaçlama hizmeti vermekte, sizlere güvenilir yaşam alanları oluşturmak için 7/24 çalışmaktadır.

Özellikle yaz aylarında yılan ile mücadele işlemlerini sıklıkla gerçekleştirmekteyiz. Sıcağı seven bu zararlı canlılar, kış aylarında yuvalarına çekilmektedir. Çok hızlı bir şekilde sürünerek hareket eden yılanlar, yaşadığı ortama göre farklı hareket etmektedir. Omurgalı canlılar grubunda yer alan bu canlılar, yaşam alanlarımıza kolaylıkla geçiş sağlamaktadır.

Zararları

Yılanların, ağızları içinde çatallı bir dili vardır. Algılarını bu dille sağlayan canlıların %99?u zehirlidir. Zehirli olduğu için dikkat edilmesi ve tedbirli olunması gerekilen bir canlıdır. Yılan sokması durumunda en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna başvurulmalı ve tedavi olunmalıdır. Sağlık kuruluşuna gidene kadar, soktuğu alan üzerine bir bezle bastırılmalı ve kalp ritmi ayarlanmalıdır.

Yaşam alanlarınızda bu canlılarla karşılaştığınız zaman en kısa sürede ilaçlama şirketlerinden destek almak gerekir. Çok zor ölen bir haşere türü olduğu için bireysel olarak gerçekleştirilen işlemlerle, üzerinde kontrol sağlanamaz. Donanımlı personellerimiz, kokulu ilaçlarla bu zararlı canlılar üzerinde kontrol sağlamaktadır. Personellerimiz, yılanlar hakkında gerekli tüm eğitimleri almışlardır. İşlemlerimizi bilinçli olarak, uygun fiyat aralıklarında gerçekleştirmekte ve %100 kesin çözüm sağlamaktayız.

Yılan ilaçlama işlemini uzun yıllardan bu yana eğitimli uzman ekibimiz, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile sürekli olarak profesyonelce uygulayan şirketimize günün her saatinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Yılan İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Yılanların insanlara zararları nelerdir?
2) Yılan nasıl ürer?
3) Yılan nasıl ilaçlanır?
4) Yılanların tüm türleri zehirlimidir?
5) Yılan nasıl bir canlıdır?
6) Yılan insanı ısırdığında ne yapılmalı?
7) Yılanlar ne kadar çoğalır?

YILAN RESİMLERİ