Uzman Ekibi İle Yeşil Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

uzman ilaçlama personeli Son Dönemlerde insanlarda artan böcek ve haşere ilaçlama firması  ihtiyacı, bazı art niyetli insanları harekete geçirmiştir. Bu hareket, illegal yollardan(kaçak) ilaçlama yapmak, bilinçsizce ilaçlama yapmak, eğitim almadan uygulama yapmak, uygunluğu tescillenmemiş ilaçlar kullanarak ilaçlama yapmak gibi sıralanabilir.

Ancak bilinmelidir ki bu tür uygulamaların hem çevre temizliğine hem de insan sağlığına olumsuz etkileri vardır. Bu olumsuzluklara hiç maruz kalmamak ve tamamen ortadan kaldırmak için yapılması gereken uzman ilaçlama ekipleri ile çalışmaktır. Alan ilaçlama eğitimini tamamlamış, bu konuda tecrübe edinmiş şirket ve personellerle çalışmak hem böcek ve haşerelerin ortadan kalkması için bi çözüm hem de çevre temizliği ve insan sağlığı açısından  destekçi olacaktır.

Bizlerde "Yeşil Böcek ve Haşere İlaçlama" Olarak Bütün şubelerimizde bulunan eğitim odalarında ilaçlama personelinin sürekli halde ilaçlama konusunda, alanında uzman eğitmenlerden eğitim almasını sağlıyor, saha stajyer uygulaması ile bu konuda tecrübe kazanmasına vesile oluyoruz. İlaçlama konusundaki özgüvenimiz, eğitimini tamamlamış ilaçlama personelimiz, sağlık bakanlığı tarafından onaylanan, güvenirliliği ve etkinliği kanıtlanmış uygulama ilaçlarımız, 7 gün 24 saat kesintisiz, çağrı merkezli hizmetimiz, çevreye ve insanlara olan saygımız, fiyatlarımızın değişkensiz (her yer için aynı fiyat) ve uygun olması, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ve müşterilerimizin yıllardır bizlere verdiği destek, sektörünün önde gelen saygın kuruluşlarından  olmamızı sağlayan temel esaslardır.