Tesbih Böceği

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Tesbih böceği

Nemli ve rutubetli alanlarda görülen teşbih böceği, yaşam alanlarımıza virüs ve bakteri taşımaktadır. İnsanlara güvenilir yaşam alanları oluşturmak adına firmamız tesbih böceği ilaçlama işlemlerini güvenilir yöntemlerle gerçekleştirmektedir.

Yaşam Alanları
Açık/kapalı tüm yaşam alanlarında görülen teşbih böceği, yeşil renklerinden dolayı yeşillik alanlarda kendilerini kamufle edebilmektedir. Dış alanlardan evimize rahatlıkla geçiş sağlamakta, sağlığımıza zarar vermektedir. Evde mutfak, banyo, lavabo ve bodrumlarda karşımıza çıkmaktadır.

Zararları
Evde açıkta bırakılan her türlü sebze ve meyvelerden beslenmekte, besinlerimize bakteri bulaştırmaktadır. Besinler üzerine dışkısını ve salyasını bırakır. Bu dışkı ve salyaların bulaştığı besinleri insanlar tükettiği zaman insanlarda zehirlenmeye sebep olur. Tesbih böceği insanları ve hayvanları ısırmamaktadır. Ancak besinlerimize bulaştırdıkları bakterilerden dolayı, hastalıklara neden olmaktadırlar.

Tesbih Böceği ile Mücadele

Tesbih böceği ile mücadele edebilmek için güvenilir kişilerden yardım alınmalıdır. Bireysel olarak gerçekleştirilen mücadele bu haşere türleri üzerinde etki sağlamaktadır. Yeşillik alanlarda rahatlıkla gizlenebilen bu haşereler hakkında gerekli eğitimleri almış kişiler ancak ilaçlama işleminde doğru sonuçlar sağlamaktadır.

Tesbih böceği ilaçlama uygulamalarında sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlarımız, şirketimiz bünyesindeki ziraat mühendisleri kontrolünde hazırlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımızla gerçekleştirdiğimiz işlemler, yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getirmektedir. Ekonomik koşullarda teşbih böceği ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Tesbih Böceği İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Tespih böceği hastalık yaparmı?
2) Tesbih böcekleri nerde yaşar?
3) Tesbih böceği ne yer?
4) Tesbih böceği inasana nasıl zarar verir?
5) Tesbih böceği için hangi ilaçlar kullanılır?
6) Tesbih böceği ilaçlaması ne zaman yapılır?

TESBİH BÖCEĞİ RESİMLERİ