Tatarcık

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Tatarcık

Geceleri aktif olan insan ve hayvan kanı ile beslenen bu haşereler ile tatarcık ilaçlama uygulaması ile başa çıkabilirsiniz. Tatarcık ilaçlama işlemlerini ekonomik fiyatlarla ve garantili yöntemlerle gerçekleştirmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçek eşleştirdiğimiz sıvı, jel, kokulu, kokusuz ilaçlarımızla tatarcık ile mücadele etmekteyiz. Bu zararlı haşereye açık/kapalı tüm alanlarda rastlamak mümkündür. Canlılar üzerinde yaşam alanlarımıza geçiş sağlayabilirler. Pis lağım sularının aktığın yerlerde, hayvan ağıllarında, mağaralarda, çamurlu alanlarda, ağaç kovuklarında, pis ortamlarda, evlerde, depolarda, suyun ve nemin olduğu her yerde bu haşerelere rastlamak mümkündür. Bedeninin üstünde 2 çift kanadı bulunur ve çok uzun mesafe uçabilirler. Bu alanlardan rahatlıkla evlerimize geçiş sağlayabilirler.

Tatarcık İlaçlama Hizmeti verdiğimiz alanlar: Market, fabrika, fırın, okul, bahçe, ev, konut, bina, apartman, otel, tatil köyü, yuva, restaurant, yurt, restoran, pastane, alışveriş merkezi, ticaret merkezi, lokanta, hastane, dershane, araç, bar, villa, yalı, depo, bodrum, mağaza, dükkân, ofis, otopark, dershane, park.

Zararları

Bu türüne ve beslenmesine bağlı olarak farklı boy ve yapıda olabilmektedir. Genel olarak boyu 2 - 5mm kadardır. İnsan ve hayvanlar üzerine konduğunda hiç his ettirmezler. Ancak insanı soktuğunda ağrı hissi vermektedir. Beslenmesinde meyve ve sebze sularını kullanmaktadır. Ayıca insan ve hayvanlardan kan emerek beslenir. Kan yolu ile insanlara hastalık bulaştırmaktadır. Tatarcık sokması sonucunda vücut üzerinde kaşıntı/kızarıklık olmaktadır. Eklem, baş, kas ağrıları, mide bulantısı, iştahsızlık, kabızlık gibi belirtiler bu haşerenin bulaştırdığı hasatlıklara karşı sinyal vermektedir.

Tatarcık sokması ile insana bulaşan hastalıklar;

  • Tatarcık humması
  • Ateşli hastalıklar
  • Bağırsak kurtları
  • Şark çıbanı
  • Tavuk hastalığı
  • Bağırsak parazitleri

Yaşam alanlarınızda bu zararlı canlılarla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden profesyonel şirketlere başvurun. Firmamızın tatarcık ilaçlama servisleri 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Tatarcık ile mücadele sağlığınızı korumak için vakit kaybetmeden yapılması gereken bir işlemdir.

 

Tatarcık İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Tatarcık sineği insanda hastalık yapar mı?
2) Tatarcıklar insanları ısırır mı?
3) Tatarcık ile nasıl mücadele edilir?
4) Tatarcık sineği en çok nerde bulunur?
5) Tatarcık ilaçlamada hangi yöntemler kullanılır?
6) Tatarcık nasıl hayvandır?