Sivri Sinek

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Sivrisinek

Ağızlarında bulunan iğne ile insanlardan ve hayvanlardan kan emen bu haşere türlerinden sivri sinek ilaçlama yöntemi ile kurtulabilirsiniz. Sivrisinek ile mücadele işlemlerini TSE onaylı ilaçlarla, sıvı, jel, kokulu, kokusuz yöntemlerle gerçekleştiren firmamız, uygulamalarında %100 kesin sonuç sağlamaktadır.

Sivrisinek beslenmesinde genel olarak meyve ve çekerli sulardan sağlamaktadır. Dişi sinekler ise kan ile beslenmektedir. Dişi olan türler, kan emmeyi bıraktıktan sonra çiftleşir ve daha sonra yumurta bırakmaya çekilir. Bu zararlı böcekler, yumurtasını genellikle sulak ve nemli alana bırakırlar. Yumurtası bırakmak için dere ve akarsu, lağım suyu, göl ve çukurda birikmiş su kenarları ideal alanlardır. Aynı zamanda yumurtasını, hayvan gübreliği üzerine, çöplüğe ve suyun bol olduğu her yere bırakır. Genel olarak bir her yumurta bırakmada 300 - 500 kadar yumurta bırakır. Kısa zamanda yaşam alanlarına yayılan bu böceklerden korunmak, vakit kaybetmeden sivrisinek ilaçlama uygulaması yaptırmak gerekmektedir.

İlaçlama Mevsimi

Geceleri aktif olup, akşam saatlerinde ve sabahın ilk saatlerinde yoğun olarak görülürler. Nemli ortamları/ kuru sıcak havaları seven bu haşereler, yaz aylarında açık/kapalı her alanda görülmektedir. Bu bakımdan kış aylarında fazla miktarda görülmezler. Firmamız yaz aylarında 7/24 gerçekleştirdiği sivrisinek ilaçlama işlemleri sayesinde, yaşam alanlarınıza kesin çözümler getirmektedir.

Zararları

Kanını emdiği canlının vücudundaki mikropların bir kısmını, diğer canlının vücuduna enjekte eder ve böylece hastalıkları ve mikropları yaymış olur.

Bu zararlı böceklerden insanlara bulaşan hastalıklar; Grip salgını, sıtma hastalığı, fil hastalığı, tifüs mikrobu, sarıhumma, deri hastalıkları ve bazı alerjik hastalıkların insanlara bulaşmasında önemli rol oynarlar. İnsanlara zarar veren sivrisinek ile mücadele etmek her mevsim önem taşımaktadır. Sağlığınızı korumak için firmamızın garantili yöntemlerinden faydalanabilirsiniz.

Sivrisineklerden korunmanın yollarını arıyorsanız, mutlaka yasal çalışan profesyonel sivrisinek ilaçlama şirketleri ile çalışınız. Şirketimiz yıllardan beridir uzman bir ekip ile 7 gün 24 saat müşterilerimizi memnun etmekte ve sağlık sorunları yaşamadan tüm zararlılardan kurtulmalarını sağlamaktadır.

Sivrisinek İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Sivrisinek nasıl bir hayvandır?
2) Sivrisinek ile bulaşan hastalıklar nelerdir?
3) Sivrisinek ısırır mı?
4) Sivrisinek nasıl çoğalır?
5) Sivrisinek nerelerde yaşar?
6) Dişi sivrisinek niçin kan emer?
7) Sivrisinek nereye yumurta bırakır?
8) Sivrisinek hastalık bulaştırır mı?
9) Sivrisinek ilaçlamasını kimler yapmalı?
10) Sivrisinek ilaçlamasında nelere dikkat edilmeli?

SİVRİSİNEK RESİMLERİ