Sinek

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Sinek

Çabuk üreyen ve insanlara hastalık bulaştıran sinekler, insan sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Sinek ilaçlama işlemlerini Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştiren firmamız, insan ve çevre sağlığını korumak için çalışmaktadır.

Zararları
Beslenmelerini bitkilerle ve hayvansal gıdaları yiyerek sağlayan sineklerin asıl besinleri insan kanıdır. İnsan kanı il beslenemediği zaman, çöplüklerde ve ölü hayvan leşlerinden de çokça beslenirler. Pis alanlardaki bakterileri yaşam alanlarımıza sokmakta ve insanların bağışıklık sistemini düşürmektedir. Aynı zamanda kan yolu ile da hastalık taşıyan bu zararlı haşereler, insanlara birçok hastalık bulaştırmaktadır.

Sineklerden bulaşan hastalıklar;
Tifüs, gıda zehirlenmeleri, verem, sıtma, kolera, cilt hastalıkları alerjik hastalıklar, dizanteri

Sinek ile Mücadele

Bu hastalıklardan korunmak için yaşam alanlarımızda sinek ilaçlama hizmeti almanız gerekmemektedir. Firmamız garantili yöntemlerle uygulamalarını gerçekleştirmektedir. Kokulu/kokusuz yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz yöntemler sıvı ilaçlarla uygulanmakta, yaşam alanlarınızda kalıcı sonuçlar sağlanmaktadır. Alanında uzman personellerimizin kapsamlı olarak gerçekleştirdiği işlemlerde, haşerelerin yoğunluğuna göre sinek ilaçlarının dozu ayarlanmaktadır. Yöntemlerimiz açık/kapalı tüm alanlarda uygulanmak için uygundur.

Pis su atıklarında yaşayan sineklerden kurtulmanın tek yolu ilaçlama hizmeti almaktan geçer. Çok hızlı hareket eden bu haşereler ile bireysel olarak mücadele edilmemektedir. Çabuk üreyen bu haşereler, kısa zamanda yaşam alanlarımıza yayılabilmektedir. Sinek ilaçlama servislerimizin 7/24 gerçekleştirdiği hizmetler, sineklere en kısa sürede aralıksız olarak müdahalede bulunulmaktadır.

Özellikle yaz aylarında görülen bu haşereler, insanların yaşam kalitesini düşürmektedir. Sinek ile mücadele işlemlerini ekonomik fiyatlarla uygulayan firmamızdan günün her saati hizmet alabilirsiniz.

Sinek İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Sinek ne yer?
2) Sinek en çok nerde bulunur?
3) Sinekler nasıl ilaçlanır?
4) Sinekler zehirlimi?
5) Sinek ne zaman ilaçlanır?

SİNEK RESİMLERİ