Restaurant İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

retaurant ilaçlama

Yiyecek üretilen ve satışı gerçekleştirilen alanlar haşere ve farelerin en çok yuva oluşturmaya çalıştığı alanlardır.30 Mart 2005'te TC. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının Resmi Gazete'de belirttiği kanuna göre Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin kontrolü ve denetimi piyasa gözetimi, gereğince işletmelerin ruhsatlı ilaçlama kontrol ve ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Maddesiyle periyodik ilaçlama yasal olarak zorunlu hale getirilmiştir. Gerekliliğini yerine getirmeyen kuruluşlar iş yeri kapatılma cezası almaktadır.

İnsan sağlığını doğrudan etkileyen yiyeceklerin daima temiz ve sağlıklı ortamlarda üretilmesi gerekir. Haşere ve fare türlerinin mutfaklarda bulunarak dışkı ve salyalarını bulunduğu alana bırakmaları daima önemli hastalıkların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalınmadan periyodik olarak yapılan ilaçlama uygulamalarıyla olası ihtimallerin önüne geçilmelidir. Restaurant ilaçlama uygulamaları alanında uzman ilaçlama firmaları tarafından uygulandığı takdirde her zaman başarılı sonuçlara ulaşarak işletmelerinizi zararlı haşere türlerinden uzak tutacaktır.

Restaurant gibi alanlarda etrafta gezinen haşerelerin müşterilerin yanında dolaşması ciddi bir itibar kaybı yaşamanıza ve işletmenizin müşteri kaybetmesine neden olacaktır. Restaurant ilaçlama uygulamaları ile işletmenizin puanını her zaman yüksek tutarak sağlıklı hizmet sunabilirsiniz.