Pire ilaçlaması nasıl yapılır?

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

PirePire ilaçlaması çok zordur ve Pire çok zor ölen bir haşeredir. Pire ilaçlamada kullanılan ilaçlar kokulu ilaçlar olup bunlar su içerikli olarak hazırlanmaktadır. Pire ilaçlaması için dışarıdan rastgele ilaç alınmaz ve ilaçlama ferdi olarak yapılmaması gerekir. Kullanılan yanlış ilaç ve ilaçlama yöntemi insana zarar verebilir ve hatta öldürebilir.

Unutulmamalıdır ki pek çok böcek türü insanlardan daha dayanıklıdır, bir böcek ilacı böceği öldürüyorsa insanı da öldürebilir. Bu yüzden özellikle ortamda bebek varsa profesyonel ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

 

Kedi köpek gibi evcil hayvanlarımız kaşınıyor ve pirelenmişlerse pire ilacı kullanımı talimatlara uygun yapılmalıdır ve ortamdaki pirelerin bu şekilde yok edilemeyeceği sadece evcil hayvanlarımızın üzerinden uzaklaşacağı unutulmamalıdır, zira etrafta pek çok pire yumurtası vardır ve bu yumurtalar ilaçtan etkilenmez, iki hafta sonra pire olarak kan emmek için saldırıya geçerler. İlaçlama için mutlaka ilaçlama firmasından yardım ve destek alın. Pire ilaçlaması günün her saatinde yapılabilir. Her türlü ilaçlama konusunda günün her saatinde randevu alabilirsiniz.

Pire ile İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Pire nasıl bir haşeredir?
2) Pirenin büyüklüğü ne kadardır?
3) Pire ne ile beslenir?
4) Pirenin ömrü ne kadardır?
5) Pire nerede yaşar?
6) Pire uçar mı?
7) Pireler insana hangi hastalıkları bulaştırır?
8) Pire nasıl ve ne kadar ürer?
9) Kaç tür pire vardır?
10) Pire ilaçlaması nasıl yapılır?
11) Eve pire nasıl bulaşır?
12) Pire ilaçlamada nelere dikkat edilmesi gerekir?

PİRE RESİMLERİ