Oryantal Hamam Böceği İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Oryantal hamam böceği

Oryantal hamam böceği, Kara Fatma adıyla da bilinen bir böcek türüdür. Siyah görünümde olan oryantal hamam böceği, nemli ve rutubetli alanlarda yaşamayı sever.

Oryantal hamam böceği, koku alma ve görme yeteneğini antenleri sayesinde gerçekleştirmektedir. Antenleri sayesinde yönünü bulan bu böcekler, yiyeceklere bu sayede ulaşırlar. Çok hızlı hareket eden oryantal hamam böceğinden kurtulmak bireysel yöntemlerle mümkün değildir. Oryantal hamam böceği ilaçlama uygulamaları profesyonel yöntemler dahilinde gerçekleştiğinde en kısa sürede sonuç verecektir.

4-5 cm arasında boyları değişen hamam böcekleri, yaşadığı alana bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Yaşam alanlarımıza farklı şekillerden ulaşan oryantal hamam böceği, açık kalan pencere, kapı, gider boruları, eve getirilen farklı eşyalar yoluyla ulaşırlar. Dış ortamlarda barınan bu böcekler mikrop, bakteri ve virüsleri yaşam sürüdüğümüz alanların içine kadar bulaştırırlar. Oryantal hamam böceği ile mücadele de bu gibi alanların ilaçlanarak dezenfekte edilmesi oldukça önemlidir.

Her defasında bulunduğu alana 300-350 adet yumurta gizleyen oryantal hamam böceği hızla üremektedir. Oryantal hamam böceği ilaçlama uygulamaları gerçekleşmediği takdirde bu böceklerden kurtulmak mümkün olmayacaktır.

Oryantal Hamam Böceklerinin İnsanlara Vermiş olduğu Zararlar
Genellikle mutfakların bulunduğu alanlarda gezinen bu böcekler yiyeceklerimize kadar ulaşabilirler. Salya ve dışkılarını yiyeceklerimize bulaştıran oryantal hamam böcekleri astım, hepatit, gıda zehirlenmeleri, mantar hastalığı, dizanteri gibi hastalıkların yanşamasına sebebiyet verirler. Firmamız oryantal hamam böceği ilaçlama uygulamaları sayesinde bu böcekleri ve yumurtalarını kısa sürede temizleyerek yaşam alanlarınızı bu zararlı böceklerin oluşturduğu mikroplara karşı dezenfekte etmektedir.7 gün 24 saat bize ulaşarak Sağlık Bakanlığınca onaylı profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Oryantal Hamam Böceği ile İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Alman Hamam Böceği hakkında bilgiler
2) Amerikan Hamam Böceği hakkında bilgiler
3) Hamam böceği nasıldır?
4) Hamam böceği nasıl beslenir?
5) Hamam böceği hangi hastalıkları bulaştırır?
6) Hamam böceğinden hastalık nasıl bulaştırır?
7) Hamamböceğinin başka adı var mı?
8) Hamam böceği insanı ısırır mı?
9) Hamam böceği için kullanılan ilaçlar hangileridir?
10) Hamam böceği kaç tane yumurta bırakır?
11) Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?
12) Hamam böceğinde üreme nasıl olur?
13) Hamam böceği İlaçlamada nelere dikkat edilmeli?

KARAFATMA RESİMLERİ - HAMAM BÖCEĞİ RESİMLERİ