Örümcek

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Örümcek

Eklem bacaklıları gurubunda yer alan bu haşerelerin büyüklükleri türlerine bağlı ve yaşadığı yerlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Zehirli olan bu haşerelerden insan sağlığını korumak için firmamız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla örümcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Örümcek Zehri
Örümceklerin, ağılarında iki tane kıskaca benzer zehir çengeli bulunur. Ağın üzerine herhangi bir canlı düştüğünde bu canlıya saldırır ve zehrini buna akıtır. Örümcek zehri çok etkilidir. Isırılan canlının tüm iç organları eritir ve daha sonra bu canlının içine bir hortum salar ve içini tamamen boşaltır. Örümcek ısırması sonrasında sonuç ölüm olabilir. Örümcek sokması durumunda en yakın sağlık kuruluşuna başvurulmalıdır. Sağlık memurları gerekli tüm müdahaleleri yapacaklardır. Yaşam alanlarınızda bu canlı ile karşılaştığınızda önlem almak için mutlaka profesyonel şirketlerden yardım almalı, örümcek ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız.

Yaşam Alanları

Sıcak mevsimlerde rahatlıkla yaşarlar. Boyutları bulundukları bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Her örümcek türünün kendine has bir yapısı vardır. Dünya üzerinde 70 bine yakın türü bulunmaktadır. Yaşadığı alana ve beslenme alışkanlığına göre farklı etkideki zehirlere sahiptirler.

Kuş, yılan, balık gibi canlılarla beslenmektedirler. Örümcekler etobur canlılardır. Aç kaldıklarında insanlara da saldırmaktadırlar. Örümcek canlıyı sokmadan önce ağ örer, daha sonra zehirler. Kısa zamanda üreme özelliğine sahip örümcekler yaklaşık 300-500 yumurta bırakmaktadırlar. Kısa zamanda bulundukları ortamlara yayılmaktadırlar. Kısa zamanda müdahalede bulunulmazsa, yaşam alanlarınızda kendilerine yuva edinmektedirler. Açık/kapalı tüm yaşam alanlarında firmamızın örümcek ilaçlama servisleri 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Örümcek Üremesi
Bu zararlı haşereler yumurta sistemi ile ürerler. Bir buçuk ay içerisinde yumurtalar erişkin hale gelmektedir. Açgözlü hayvanlar olduğu için birçok haşereyi yiyebilir. Hatta kendi cinslerini de yediği görülmüştür.

Sıvı, kokulu, kokusuz yöntemlerle gerçekleştirdiğimiz işlemler %100 garantilidir. Ekonomik fiyatlarla, garantili hizmet almak istiyorsanız bocekilaclama.gen.tr üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimizden 7/24 hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Örümcek İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Örümcek nasıl ürer?
2) Örümcekler ağlarını nereye örer?
3) Örümcek zehirlimidir?
4) Örümcek ne ile beslenir?
5) Örümcek ilaçlaması nasıl yapılmalıdr?

ÖRÜMCEK RESİMLERİ