Karınca

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Karınca

Eklem bacaklılar gurubunda yer alan karıncalar, yaşam alanlarında kendilerine rahatlıkla yer edinebilmektedir. Yaşadığı yere göre farklı büyüklüklere ve türe sahiptirler. Karıncaların tüm türleri üzerinde karınca ilaçlama işlemleri ile kontrol sağlamaktayız.

Türlerine bağlı olarak farklı renklerde olabilen karıncalar, kahverengi, siyah, sarı, kızıl, kırmızı. vb gibi renklerdedir. Tropik bölgelerde çok büyük karıncalara rastlanılmaktadır. Bu türler zehirli ve öldürücüdür. Hem bitkisel ürünleri kullanırlar hem de hayvansal ürünlerle beslenmekte, etrafta buldukları böcekleri yemektedirler. Bitkileri değil bitkiler üzerinde bulunan bitki mantarlarını yemektedirler. Bitkilere zarar veren bu haşereler, ekinlere zarar vermektedir. Özellikle tarla sahiplerinin periyodik olarak tarlalarında karınca ilaçlama işlemi yaptırması gerekmektedir.

Yuvasını toprak altına veya ağaç kökleri içine yapan karıncalar, koloniler halinde yaşamaktadır. Çabuk üre ve yaşam alanlarına çabuk yayılırlar. Kısa sürede karıncalara müdahalede bulunulmalıdır. Firmamız, karınca ilaçlama servisleri işlemlerini 7gün24 saat aralıksız olarak gerçekleştirmektedir. Koloniler halinde yaşayan karıncalar, insanlar üzerinde gezinerek alerjik reaksiyonlara neden olmaktadır.

Türleri

  • Köle Karıncalar
  • İşçi Karıncalar
  • Kraliçe Karınca
  • Çöpçü Karınca
  • Erkek Karınca
  • Böcekçi Karınca

Karınca ilaçlama işlemleri profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi taktirde amatör firmaların kullandığı ilaçlar ciddi sağlık problemlerine neden olabilmektedir. Uzun yıllardır 4 ilde hizmet sunan firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup kullandığımız ilaçlar Ziraat Mühendislerince özel olarak hazırlanmaktadır.

İnsan sağlığını ön planda tutan firmamız karıncalar üzerinde kullandığı kaliteli ilaçları, sıvı, jel, kokulu, kokusuz yöntemlerle uygulamakta, yaşam alanlarınızda kapsamlı olarak işlemlerini gerçekleştirmektedir. %100 garantili yöntemden ekonomik fiyatlarla yararlanmak için bocekilaclama.gen.tr üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Karınca İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Karıncanın zararları nelerdir?
2) Karıncalar eve nereden gelir?
3) Kaç çeşit karınca vardır?
4) Karınca ilaçlamada hangi ilaçlar kullanılır?
5) Karınca zehirli bir böcek mi?
6) Karınca ne zaman ilaçlanır?

KARINCA RESİMLERİ