Kara Fatma

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Karafatma

Hamam böceği familyasına ait kara fatma, hamam böcekleri ile aynı özellikleri taşımaktadır. Hızlı hareket etme özelliğine sahip olan kara fatma ile mücadele etmek çok zordur. Kara fatma ilaçlama işlemini bireysel olarak gerçekleştirmemeli, uzman kişilerden yardım almalısınız.

Kara Fatmadan Kurtulmanın Yolları

Firmamız, kara fatma ilaçlama işlemlerini jel ilaçlarla gerçekleştirmekte ve uygulamalarında kesin sonuç almaktadır. Jel ilaçlarımız, haşerelerin geçiş noktasına sıkılmakta ve ilacı yiyen zararlı canlılar yuvalarında ölmektedir. Jel ilaçlama uygulaması sonrasında, alanda temizlik yapmaya gerek kalmamaktadır.

Sıvı ilaçlama yöntemleri ile de bu haşerelerden kurtulmanız mümkündür. Sıvı ilaçlar, yuvalara nüfuz etmekte ve bu haşerelerin kısa zamanda çoğalmasına engel olmaktadır. Sıvı ilaçlar, buhar püskürtme yöntemi ile uygulanmaktadır. Tüm yöntemlerimiz %100 garantilidir.

Kara fatma, açıkta bırakılan yiyeceklerin üzerinde gezinmektedir. Hem bitkisel hem de hayvansal gıdalar ile beslenen bu haşere, besinlerimize ortak olmaktadır. Mutfak, çatı, depo, kazan dairesi, bodrum banyo gibi nemli alanlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Her alanda görülen bu zararlı canlılar, genellikle lağım atıklarından ve açık kapı/pencere aralıklarından evlerimize geçiş sağlamaktadır. Firmamız, evlerde de tüm kapalı alanlarda olduğu gibi Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla işlemlerini gerçekleştirmektedir. İlaçlarımızın dozu, bu zararlı canlıların yoğunluğuna göre özel olarak hazırlanmaktadır.

Zararları
Ortalıkta bırakılan besin maddelerini tüketen kara fatma, bu besinlere salya/dışkıları aracılığı ile bakteri bulaştırmaktadır. Bu bakteriler birçok hastalığa sebebiyet vermektedir. Bu zararlı canlıların bulaştırdıkları hastalıklar, ölümcül sonuçlara dahi sebebiyet verebilmektedir. Bu hastalıklardan korunmak için yaşam alanlarınızda kara fatma ilaçlaması yaptırmanız gerekmektedir.

Kara Fatma ile Mücadele

Kara fatma ile mücadele edebilmek ve yaşam alanlarınıza kalıcı çözümler getirmek için periyodik olarak ilaçlama işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Firmamızın uyguladığı periyodik kara fatma ilaçlama uygulaması ekonomik koşullarda gerçekleştirilmektedir. Gıda ürünlerine gelen bu haşerelerden korunmak için, özellikle gıda ürünlerinin üretildiği alanlarda periyodik olarak ilaçlama işlemi yapılmalıdır. Özellikle fırın, restoran, cafe gibi alanlarda bu hizmetin önemi büyüktür.
Garantili yöntemlerle ekonomik koşullarda uyguladığımız yöntemlerle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Kara Fatma İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Alman Hamam Böceği hakkında bilgiler
2) Amerikan Hamam Böceği hakkında bilgiler
3) Hamam böceği nasıldır?
4) Hamam böceği nasıl beslenir?
5) Hamam böceği hangi hastalıkları bulaştırır?
6) Hamam böceğinden hastalık nasıl bulaştırır?
7) Hamamböceğinin başka adı var mı?
8) Hamam böceği insanı ısırır mı?
9) Hamam böceği için kullanılan ilaçlar hangileridir?
10) Hamam böceği kaç tane yumurta bırakır?
11) Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?
12) Hamam böceğinde üreme nasıl olur?
13) Hamam böceği İlaçlamada nelere dikkat edilmeli?
14) Karafatma resimleri - hamamböceği resimleri