Kadıkoy Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Kadıköy Böcek İlaçlama

Yeşil ilaçlama, Kadıköy belediyesi böcek ilaçlama servisiyle Kadıköy bölgesinde yer alan tüm semt ve mahallere haşere ilaçlama hizmeti sağlamaktadır.

Amacımız insan ve çevre sağlığını koruyarak yaşam alanlarımızı zararlı haşere ve fare türlerinden en kısa süre içerisinde kurtarmaktır. Kadıköy belediyesi böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı hizmet sağlayarak açık ve kapalı tüm alanlara kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Haşere türlerini etkisiz hale getirirken kullanmakta olduğumuz ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülen yüksek kaliteli ürünlerdir. Haşere ve farelerin insan sağlığına ve yaşam sürdüğümüz alanlara verdiği çeşitli zararların farkında olan firmamız, uzman bir kadro ile çalışmalarına her gün devam etmektedir.

Toplu yaşam alanları için daha büyük tehlike yaratan haşereler kişiden kişiye ulaşarak milyonlarca kişinin yaşam alanlarına girmektedir. Kadıköy belediyesi böcek ilaçlama, periyodik ilaçlama uygulamalarıyla toplu yaşam bölgelerinde oluşabilecek olası haşere problemlerinin önüne geçmektedir. İç ve dış tüm alanlara nüfus ederek etki sağlayan ilaçlama yöntemlerimiz, daima başarıya ulaşarak %100 sonuç sağlamaktadır. Uzun yıllardır haşere ilaçlama sektöründe hizmet sağlayan firmamız, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden bir an olsun ödün vermeden çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Yaşam Alanlarımızı En Çok Tehdit Eden Haşere Ve Fare Türleri;
Mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, mayt, halı böceği, fındık faresi, kakalak, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği

Kadıköy belediyesi böcek ilaçlama 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla müşterisinin yanında yer almaktadır. Ekonomik ilaçlama fiyatları ile garantili hizmet sağlamaktan her zaman gurur duyan firmamız, kalitenin daimi adresidir.