Ödemiş ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Ödemiş ilaçlama

Ödemiş İlaçlama

Nüfusun orta yoğunlukta olduğu tarımın yaygın olarak yapıldığı İzmir’ in nadide ilçesi Ödemiş gezilip görülmesi gereken eşsiz güzellikleri içersinde barındıran bir bölgedir. Bölgede tarım yapılması nedeni ile hem yerleşim yaşam hem de köy hayatı bir arada sunulmaktadır.

İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde genel sorun halini halan akrep, pire, tahtakurusu, akar, kertenkele, arı ve sivrisinek gibi haşerelerin ilaçlanması için 1994 yılında kurmuş olduğumuz Ödemiş böcek ilaçlama firmamız sizlerin sağlığını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Açık ya da kapalı tüm alanlarda ilaçlama hizmeti sunan firmamız uygun fiyat garantisi ile sadece müşterilerimizin sorunları olduğu zaman değil koruma amaçlı yapılan haşere ilaçlama hizmetlerini genel olarak uygulayabilmektedir.

İzmir’in tüm ilçelerinde hizmetlerini sürdüren Ödemiş ilaçlama ekibi ekonomik fiyatlara garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Uzman personeli ve kullandığı yasal ilaçları ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında sürekli rahatsızlık veren zararlı canlılardan kurtulmak için günün her saati, böcek ilaçlama hizmeti veren Ödemiş ilaçlama şirketleri için bizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.  

Müşterilerimizin yaşam koşullarında sağlıklı bir şekilde hayatlarını sürdürmeleri için kurulan şirketimiz oluşturduğumuz çağrı merkezimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Sıvı ve jel olarak kullanılan ilaçlarımız Sağlık Bakanlığından onaylı olup ziraat mühendislerimizce alanın büyüklüğüne ve haşere sorununa göre hazırlanmaktadır.

Yeşil ilaçlama şirketinin Ödemiş ilaçlama hizmeti verdiği semt ve mahalleler; Bademli, Birgi, Bozdağ, Çaylı, Kaya köy, Kaymakçı, Konaklı, Ova kent, Zeytinlik, Alaşarlı, Artıcak, Balabanlı, Bayırlı, Bebekler, Beyazıtlar, Bıçakçı, Bozcakaya, Bucak, Bülbüller, Büyük kavulcuk, Cevizalan, Çağlayan, Çamlıca, Çamyayla, Çayırköy, Çobanlar, Demircili, Demirdere, Dere uzunyer, Dolaylar, Elmabağı, Emirli, Ertuğrulköy, Eselli, Gerçekli, Gereli, Güneyli, Günlüce, Hacıhasan, Hamamköy, Horzum, Işık, İlk kurşun, Karadoğan, Karakova, Kazanlı, Keçililer, Kemenler, Kemerköy, Kerpiçlik, Kışlaköy, Kızılca, Kızılca avlu, Kofundere, Köseler, Kuruca ova, Kutlubeyler, Küçük kavulcuk, Küçükören, Küre, Mescitli, Mursallı, Ocaklı, Oğuzlar, Orhangazi, Ortaköy, Ovacık, Pirinççi, Seki, Seyrekli, Süleymanlar, Tosunlar, Türkonu, Uzundere, Üçkonak, Üzümlü, Veliler, Yenice, Yeniköy, Yeşilköy, Yılanlı, Yolüstü olmak üzere tüm semt ve mahallelerinde haşere ilaçlama hizmetlerini semt ve mekân ayrımı gözetmeksizin profesyonel ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

 

İZMİR'DE İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ İLÇELER

Çeşme ilaçlama Çeşme ilaçlama Menemen ilaçlama Menemen ilaçlama Menderes ilaçlama Menderes ilaçlama
gaziemir ilaçlama Gaziemir ilaçlama Seferhisar ilaçlama Seferhisar ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama
Ödemiş ilaçlama Ödemiş ilaçlama aliağa ilaçlama Aliağa ilaçlama bornova ilaçlama Bornova ilaçlama
beydağ ilaçlama Beydağ ilaçlama Bayındır ilaçlama Bayındır ilaçlama alsancak ilaçlama Alsancak ilaçlama
Konak ilaçlama Konak ilaçlama tire ilaçlama Tire ilaçlama foça ilaçlama Foça ilaçlama
bolçova ilaçlama Bolçova ilaçlama narlıdere ilaçlama Narlıdere ilaçlama torbalı ilaçlama Torbalı ilaçlama
Karaburun ilaçlama Karaburun ilaçlama Selçuk ilaçlama Selçuk ilaçlama çigli ilaçlama Çigli ilaçlama
urla ilaçlama Urla ilaçlama kiraz ilaçlama Kiraz ilaçlama buca ilaçlama Buca ilaçlama
bergama ilaçlama Bergama ilaçlama karşıyaka ilaçlama Karşıyaka ilaçlama kınık ilaçlama Kınık ilaçlama