Konak ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Konak ilaçlama

Konak İlaçlama

İzmir’in gözde merkezi ilçesi olan Konak eski çağların izlerini taşıyan tarihi bir yapı alanıdır. Osmanlı zamanından kalma birçok eserin bulunduğu bu güzel ilçemizde sanat ve kültürel olarak çalışmalara ağırlık verilmektedir.

Konak nüfusun yoğun olduğu bir bölgedir. Etrafında ilçeye bağlı olan köy gibi yerleşim yeri bulunmamaktadır. Şehir havasına bürünmüş bir antik bölge olan ilçe yaşanılan yerlerin fazla olması nedeni ile insanların haricinde beslenmek için kalabalık bölgelerde görülen haşerelere de ev sahipliği yapmaktadır.

18 yılı ilaçlama sektöründe tamamlamış olan Konak ilaçlama tüm bu iş ile uğraşmak isteyen firmaları öncülük etmeye devam etmektedir. İnsan sağlığının öneminin bilincinde olan ve hayatımıza ciddi zararları olan haşere ve kemirgenler için ciddi çalışmalar yapmaktadır.

Konak böcek ilaçlama servisleri ile ilçe genelinde ve tüm İzmir ilindeki ekiplerimiz hızlı bir şekilde çözüm oluşturmak yaşam alanlarınızı kendilerine yuva edinen bu zararlılara karşı mücadelenize kesin çözüm getirmekteyiz.

Uzman personeli ve kullandığı yasal ilaçları ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında sürekli rahatsızlık veren zararlı canlılardan kurtulmak için günün her saati, böcek ilaçlama hizmeti veren Konak ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.  

İlçe genelinde sıklıkla rastlanan haşere türleri; hamam böceği, kalorifer böceği, pire, tahtakurusu, tahta kurdu, akar, fare, akrep, kertenkele, salyangoz, çıyan ve karınca bu bölgede oldukça yoğun olarak görülmektedir.

Konak böcek ilaçlama olarak hizmet verdiğimiz semt ve mahalleler; Akevler, Alsancak, Altıntaş, Amerikan Koleji, Basın sitesi, Bozyaka, Cennet çeşme, Çankaya, Çınarlı, Denizmen, Esendere, Esentepe, Eski İzmir, Eşrefpaşa, Göztepe, Güzelyalı, Hakimevleri, Halil rıfat paşa, Hatay, Hıfzısıha, İki çeşmelik, İlahiyat, Karabağlar, Karataş, Kemeraltı, Limontepe, Maliyeciler, Merkez, Mim Kent, Mithatpaşa, Oyak, Pasaport, Poligon, Susuz dede, Uzundere, Üçkuyular, Üçkuyular, Üçyol, Yağhaneler, Yenişehir, Yeşilyurt olmak üzere tüm semt ve mahallelerinde haşere ilaçlama hizmetlerini semt ve mekân ayrımı gözetmeksizin profesyonel ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

 

İZMİR'DE İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ İLÇELER

Çeşme ilaçlama Çeşme ilaçlama Menemen ilaçlama Menemen ilaçlama Menderes ilaçlama Menderes ilaçlama
gaziemir ilaçlama Gaziemir ilaçlama Seferhisar ilaçlama Seferhisar ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama
Ödemiş ilaçlama Ödemiş ilaçlama aliağa ilaçlama Aliağa ilaçlama bornova ilaçlama Bornova ilaçlama
beydağ ilaçlama Beydağ ilaçlama Bayındır ilaçlama Bayındır ilaçlama alsancak ilaçlama Alsancak ilaçlama
Konak ilaçlama Konak ilaçlama tire ilaçlama Tire ilaçlama foça ilaçlama Foça ilaçlama
bolçova ilaçlama Bolçova ilaçlama narlıdere ilaçlama Narlıdere ilaçlama torbalı ilaçlama Torbalı ilaçlama
Karaburun ilaçlama Karaburun ilaçlama Selçuk ilaçlama Selçuk ilaçlama çigli ilaçlama Çigli ilaçlama
urla ilaçlama Urla ilaçlama kiraz ilaçlama Kiraz ilaçlama buca ilaçlama Buca ilaçlama
bergama ilaçlama Bergama ilaçlama karşıyaka ilaçlama Karşıyaka ilaçlama kınık ilaçlama Kınık ilaçlama