Kınık ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Kınık ilaçlama

Kınık İlaçlama

İzmir’in tarıma dayalı olan küçük ilçelerinden biri olan Kınık; yaşam alanı olarak ve genellikle çevresi köylerden oluşan bir yerleşim alanıdır. İzmir’in tarihi yapısı ve geçmişinin izlerini bu küçük ilçede de görmek mümkündür. Doğa ile tarih arasında gezintiye çıkmak isteyenler için bu şirin ilçe sizlere her daim kapılarını aralamaya devam etmektedir.

Yaz aylarında yuvalarından çıkan ve beslenmek için insanlara ihtiyaç duyan haşere ve kemirgenlere ev sahipliği yapan Kınık; İzmir geneline bakıldığında doğal yapısı nedeni ile çok sayıda zararlı canlının da görülmesine neden olmaktadır.

Kınık ilaçlama firmaları sektördeki bu zararlı haşereler ile mücadele etmek için sürekli olarak rekabet içindedir. Ancak ilaçlama yapmak bilindiğinin aksine oldukça zor ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Yanlış yapılan bir uygulama ya da kullanılan ilaç miktarının yanlış ayarlanması nedeni il e insan sağlığını bu zararlılardan kurtarmak yerine kullanılan ilaçlar ile daha da kötü bir durum oluşmasına neden olabilmektedir.

Yıllardır bu konu ile ilgili gerekli araştırmaları sağlayan ve son teknoloji ürünlerin sağlık bakımından yarar ve zararlarını değerlendirerek işleme alan Kınık ilaçlama servisimiz siz değerli müşterilerimiz için en uygun ve güvenilir çözümü sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Kınık ilaçlama servisleri olarak hizmet verdiğimiz haşereler; hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurusu, tahta kurdu, bitki biti, kene, pire, güve, tatarcık, akrep, yılan, örümcek, çıyan, kırkayak, sivrisinek, karasinek, fare ve arı gibi tüm zararlı canlıların bulaştırdıkları hastalıklardan korunmak için özel ziraat mühendislerimiz tarafından hazırlanan ilaçlar ile memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Gezindikleri bölge itibari ile oldukça fazla mikrobu bünyelerinde taşıyan bu zararlı haşereler ile ferdi olarak müdahale etmek ve başa çıkmak öle düşünüldüğü kadar kolay olmamaktadır. Oldukça hızlı hareket eden ve kısa bir süre içerinde çoğalan bu zararlılar için mutlaka konusunda deneyim sahibi böcek ilaçlama ekipleri ile iletişime geçmek gerekmektedir. Kınık böcek ilaçlama ekibimiz istediğiniz haşereye uygun ilacı ve uygulama şeklini belirleyerek yaşam alanlarınızda sağlıklı ve huzur içinde yaşamanız için yardım sağlar.

Kınık ilaçlama ekibimizin hizmet verdiği alanlar; Poyracık, Yayakent ve Kınık ilçesine bağlı tüm mahalle ve köylerde oluşan canlılara desteklerini zaman kaybetmeden sağlamaktadır.

 

İZMİR'DE İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ İLÇELER

Çeşme ilaçlama Çeşme ilaçlama Menemen ilaçlama Menemen ilaçlama Menderes ilaçlama Menderes ilaçlama
gaziemir ilaçlama Gaziemir ilaçlama Seferhisar ilaçlama Seferhisar ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama
Ödemiş ilaçlama Ödemiş ilaçlama aliağa ilaçlama Aliağa ilaçlama bornova ilaçlama Bornova ilaçlama
beydağ ilaçlama Beydağ ilaçlama Bayındır ilaçlama Bayındır ilaçlama alsancak ilaçlama Alsancak ilaçlama
Konak ilaçlama Konak ilaçlama tire ilaçlama Tire ilaçlama foça ilaçlama Foça ilaçlama
bolçova ilaçlama Bolçova ilaçlama narlıdere ilaçlama Narlıdere ilaçlama torbalı ilaçlama Torbalı ilaçlama
Karaburun ilaçlama Karaburun ilaçlama Selçuk ilaçlama Selçuk ilaçlama çigli ilaçlama Çigli ilaçlama
urla ilaçlama Urla ilaçlama kiraz ilaçlama Kiraz ilaçlama buca ilaçlama Buca ilaçlama
bergama ilaçlama Bergama ilaçlama karşıyaka ilaçlama Karşıyaka ilaçlama kınık ilaçlama Kınık ilaçlama