Karşıyaka ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Karşıyaka ilaçlamaKARŞIYAKA İLAÇLAMA                     

Yeşil ilaçlama şirketi olarak, İzmir’in tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmeti sunan İzmir böcek ilaçlama servisi bulunmaktadır. Karşıyaka ilaçlama servisi olarak, Karşıyaka’da ilaçlama hizmetlerini ekonomik fiyatlara, garantili ilaçlama hizmeti sunmaktadır.  

Yeşil böcek ilaçlama firması, uzman personeli ve kullandığı yasal ilaçları ile profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. İnsanların yaşam ve iş alanlarında sürekli rahatsızlık veren zararlı canlılardan kurtulmak için günün her saati, böcek ilaçlama hizmeti veren Karşıyaka ilaçlama şubemizi arayarak garantili ve güvenilir ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.  

İzmir Karşıyaka
ilçesinde ilaçlama servisi; ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, örümcek, kırkayak, yılan ilaçlama, tahta kurdu, ağaç kurdu, tesbih böceği, hamam böceği ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, kalorifer böceği, amerikan hamam böceği, alman hamam böceği, çiyan, bit, pire, kene, karafatma, oryantal hamam böceği, fare ilaçlama, akrep, güve, çekirge, gümüş böceği gibi diğer tüm böcek ve kemirgen türlerinin ilaçlamasında hizmet vermektedir.   

Yeşil ilaçlama şirketinin Karşıyaka’de ilaçlama hizmeti verdiği semt ve mahalleler; Adalet, Aksoy, Alaybey, Atakent, Alpaslan, Bahariye, Baksı, Bayraklı, Bostanlı, Cengizhan, Cumhuriyet, Çay, Çiçek, Dedebaşı, Demirköprü, Donanmacı Fikri Altay, Doğançay, Emek, Fuat Edip, Goncalar, Gümüşpala, İmbat, Onur, Mavişehir, Muhittin Erener, Nergiz, Orgeneral Nafız Gürman, Örnekköy, Postacılar, Refik Şevket İnce, Soğukkuyu, Şemikler, Tersane, Tuna, Turan, Yalı, Yamaç, Yamanlar, 75.Yıl, Yamanlar, Sancaklı olmak üzere tüm semt ve mahallelerinde haşere ilaçlama hizmetlerini semt ve mekan ayrımı gözetmeksizin profesyonel ve ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

İZMİR'DE İLAÇLAMA YAPTIĞIMIZ İLÇELER

Çeşme ilaçlama Çeşme ilaçlama Menemen ilaçlama Menemen ilaçlama Menderes ilaçlama Menderes ilaçlama
gaziemir ilaçlama Gaziemir ilaçlama Seferhisar ilaçlama Seferhisar ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama Kemalpaşa ilaçlama
Ödemiş ilaçlama Ödemiş ilaçlama aliağa ilaçlama Aliağa ilaçlama bornova ilaçlama Bornova ilaçlama
beydağ ilaçlama Beydağ ilaçlama Bayındır ilaçlama Bayındır ilaçlama alsancak ilaçlama Alsancak ilaçlama
Konak ilaçlama Konak ilaçlama tire ilaçlama Tire ilaçlama foça ilaçlama Foça ilaçlama
bolçova ilaçlama Bolçova ilaçlama narlıdere ilaçlama Narlıdere ilaçlama torbalı ilaçlama Torbalı ilaçlama
Karaburun ilaçlama Karaburun ilaçlama Selçuk ilaçlama Selçuk ilaçlama çigli ilaçlama Çigli ilaçlama
urla ilaçlama Urla ilaçlama kiraz ilaçlama Kiraz ilaçlama buca ilaçlama Buca ilaçlama
bergama ilaçlama Bergama ilaçlama karşıyaka ilaçlama Karşıyaka ilaçlama kınık ilaçlama Kınık ilaçlama