Haşere İlaçlama Firmaları

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

haşere ilaçlama

Böcek ilaçlama firmaları iç ve dış mekanlarda; pire, kalorifer böceği, karınca, akrep, yılan gibi haşereler ile lağım faresi, çatı faresi gibi kemirgenlerden kurtulmak için ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Daire, bina, bodrum, bahçe, çatı gibi alanlarda ilaçlama hizmeti sunan firmalardan yardım alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunların başında haşere ilaçlama firmasının kullandığı böcek ilaçlarının, iç ve dış mekanlarda uygulanmasının bir sakıncası olmadığının Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olması son derece önemlidir. Oldukça ucuz fiyatlara mal edilen tarım ilaçları ile uygulama yapan haşere ilaçlama firmaları, özellikle kapalı alanlarda ciddi zehirlenmelere yol açmaktadır. Zirai ilaçların açık alanlarda uygulanması dahi son derece sakıncalı olup, bitkilerin kurumasına ve bahçe ya da tarla gibi alanların ciddi zarar görmesine yol açmaktadır. Bunun yanı sıra kalitesiz böcek ilaçları kullanarak işlem yapan haşere ilaçlama firmaları; ortamdaki böcek ya da farelere karşı bir çözüm sağlayamaz. Ayrıca kalitesiz ilaçlarla yapılan uygulamalar ilaçlamanın sürekli olarak tekrarlanmasına ve kimyasal maddelere sürekli olarak maruz kalınmasına neden olur. Bu nedenle Haşere ilaçlama firmaları tarafından hizmet alırken, firmanın Sağlık Bakanlığından onaylı olmasına ve profesyonel şekilde uygulama yapmasına dikkat edilmelidir.

Açık ya da kapalı mekanlarda haşere ve Fare ilaçlama firmaları tarafından yapılan uygulamalarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus, firmanın ilaçlama öncesi ve sonrasında, yapılan uygulama ile ilgili bilgi vermesi ve gerekli yetkinliklere sahip olduğuna dair belge sunmasıdır. İlaçlama sonrasında belge teslim etmeyen haşere ilaçlama şirkerti tarafından yardım almak, sindirim sistemi ya da solunum yolları hastalıklarının yaşanmasına ve ciddi zehirlenmelere neden olabilir. İç ya da dış mekanlarda, haşerelerden kurtulmak için yapılan ilaçlamaların sağlık açısından sorunlara yol açmasını engellemek için güvenilir firmalardan yardım almak gereklidir. Amatör ya da bireysel mücadele yöntemleri ile haşereleri yok etme konusunda çözüm sağlanamaz. Bakteri ve mikropların yayılmasına neden olarak sağlık sorunlarını tetikleyen haşereler ve kemirgenleri yok etmek için kaliteli ve garantili ilaçlama hizmeti sunan şirketlerden yardım almak oldukça önemlidir.

Yeşil İlaçlama Servisi olarak İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa yakaları başta olmak üzere, İzmir ve Bursa illerinde 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimize çağrı merkezimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.