Halı Böceği İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Halı Böceği

Halı böceği genellikle ev ortamında halı ve yünlü elbiseler arasında görülen bir haşere türüdür. Boylar 6-7 mm arasında değişen halı böceği, ip, yün, kumaş, kıl, ipek tüy gibi cisimleri yiyerek besin ihtiyacını karşılamaktadır. Bu gibi eşyaları kemiren halı böcekleri eşyalara ciddi zarar verirler. Gündüz saatlerinde yuvasında dinlenen bu böcekleri gündüz saatlerinde görmek mümkündür.

Halı böceğini her mevsim görülebilir. Sıcak ortamlarda üremeye ihtiyaç duyan halı böcekleri için evler daima en uygun ortamlardır. Yumurta yaparak çoğalan bu haşereler, birkaç gün içerisinde sayılarını oldukça arttırmaktadır. Halı böceğinden kurtulmak halı böceği ilaçlama uygulamaları ile olmalıdır. Bireysel yöntemler ile evinizde bulunan eşyalara ve sağlığınıza önemli derecede zarar verebilirsiniz. Yanlış kimyasal uygulamaları daima insan sağlığı için büyük tehlike oluşturmaktadır. Halı böceği ile mücadele de daima profesyonel halı böceği ilaçlama firmaları tarafından destek almanızı öneriyoruz.

Firmamız 1994 yılından beri tüm haşere türlerini etkisiz kılmak için profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Günün her saatinde hizmet sunan firmamız, %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat görev başında olup sizden gelecek talepleri cevaplamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı Yeşil ilaçlama firması, kaliteli ve ekonomik ilaçlama fiyatlarıyla güvenilir hizmetin kapılarını açmaktadır. Yaşam alanlarınızda karşı karşıya kaldığınız tüm haşere türleri için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

 

Halı böceği İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Halı böceği zehirli mi?
2) Halı böceğini nasıl tanırız?
3) Halı böceği için hangi ilaçlar kullanılır?
4) Evde halı böceği nerde bulunur?
5) Halı böceği ne zaman ilaçlanır?

HALI BÖCEĞİ RESİMLERİ