Ev İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

ev ilaçlama

Haşere böcek ve fare türlerinin huzurumuzu ve sağlığımızı bozmasını şüphesiz hiçbirimiz istemeyiz. Bunun içinde yapmamız gereken ilk işlem, bu en önemli yaşam alanlarımızı ilaçlatmaktır. Fakat ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğinizde büyük bir sorumluluğun altına girdiğinizi de unutmamalısınız. Bu bakımdan ilaçlama işlemini titiz bir biçimde profesyonel firmalar tarafınca yürütmelisiniz.

Evleri ilaçlatırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, ilaçlanacak türün belirlenmesi hadisesidir çünkü ister böcek ister haşere isterse kemirgen olsun hepsi aynı tür bile olsa farklı şekildeki ilaçlamalar ile yok olurlar. Popüler ilaçlama türlerinden olan kokulu, kokusuz ve jel ilaçlama her türe karşı başarı göstermez. Örneğin; pireler çok çok zor ölürler. Fareler ile etkili mücadele yem istasyonları aracılığı ile olur. Bu yüzden doğru ilaçlamanın doğru zamanda yapılması da çok önemlidir. Bu haşere grupları belirli mevsimlerde ilaçlanırlar ise daha etkili sonuçlar alınır. İlaçlama yapacak olan ev ilaçlama firmasının bu konuda deneyimli olması size büyük avantaj sağlayacaktır. Seçeceğiniz haşere ilaçlama firması sizi bu konuda yönlendirecek nitelikte olmalı ev ilaçlama öncesi ve ilaçlama sonrası yapılması gerekenleri size özenli bir biçimde anlatmalıdır.

İlaçlama, profesyonel kişilerin yapması gereken kimyasal bir mücadele yöntemidir. Bu bakımdan kendi başına bireysel olarak yapacağınız mücadeleler, alacağınız belirsiz içerikte ilaçlar size zaman kaybettirecektir. Eğer profesyonel yardım almaya karar verirseniz de seçeceğiniz firmanın, Sağlık Bakanlığı ruhsatının olduğuna ve kullanılan ilaçların da yetkili mercilerden izinli ilaçlar olduğuna emin olunuz.