Etiler böcek ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

               Etiler ismini 1954 yılında bu bölgede ilk yapılan konutların adından almıştır. 1980 yıllarına kadar yüksek gelir seviyesine sahip kişilerin oturduğu semt 1980 yıllarından sonra da İstanbul’un gece hayatı için önemli yerlerden biri olmuştur. Etiler semti ilçe olarak Beşiktaş’a bağlıdır. Yaklaşık 187.000 kişinin yaşadığı Beşiktaş nüfus yoğunluğu açısından İstanbul’un en tenha 10 ilçesi arasındadır. Etiler’de Beşiktaş’ın nezih ve sakin yerleşim yerlerinden biridir. Üst gelir düzeyinde insanların yaşaması ve şık gösterişli mağaza ve yapıların bulunması haşerelerin semtten uzak durması anlamına gelmemektedir.

        Haşereler yiyecek bulabilecekleri her ortamı yaşamak için kendilerine elverişli bölge olarak seçebilirler. Etiler’de evlerin yanı sıra burada bulunan lokanta ve diğer mağazalarda haşerelere rastlanması haşerelerin verdiği zararın yanı sıra işletmenin müşteri kaybetmesine ve iş yapamamasına da neden olarak ayrıca bir zarar doğurmaktadır. Bu nedenle bölgede görülen haşerelere çoğalmalarına izin verilmeden müdahale edilmelidir. Haşereler ile başa çıkabilmek için mutlaka uzman kişi ve firmalara ilaçlama yaptırılmalıdır. Aksi halde kullanılan yanlış ya da korsan bir ilaç insanların zehirlenmelerine neden olabilir. Yapılacak uygulamanın doğru şekilde yapılmaması da haşerelerden kurtulmak için kesin sonuç alınmamasına neden olacaktır.  Etiler ilaçlama firmamız alanında uzman ve eğitimli kadrosu, en yeni ve teknolojik cihazları ile haşere ilaçlama konusunda size kesin sonuç garantisi vermektedir. Jel, kokulu ve kokusuz ilaçlar kullanılarak yapılan uygulamalarda sizin ve personelinin sağlığını korumak adına gerekli tedbirleri alan Etiler İlaçlama firmamız işlemlerinde sadece Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı ilaçları kullanmaktadır.  Haşere ile mücadelede kullanılan ilaçlar dört gruba ayrılmıştır.

Buna göre kalorifer ve hamam böceği gibi yürüyen haşereler için insektisit ilaçlar, sıçan ve fare gibi kemiren haşere türleri için rodentisit, salyangoz gibi yumuşakçalar için mollusisit ilaçlar kullanılır. Ayrıca yaygın olarak kanatlı haşere türlerinin öldürülmek değil sadece insanlardan ya da bitkilerden uzaklaştırılması için kullanılan ilaçlarda repellent denilen bileşenleri içermektedir.  Böcek ilaçlama işlemi sırasında ortamda bulunan haşereyi tespit eden firmamız haşere ile mücadele de en etkili çözümü sağlayacak ilaç ve uygulamaları belirleyerek işlem hakkında işlemi yaptırmak isteyen kişilere eksiksiz bilgi vermektedir.