Dersane İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

dersane ilaçlama   

Okul ve dershaneler geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın vakitlerinin geçtiği önemli alanlardır. Her öğrencinin temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim alması, onun en temel haklarından birisidir. Anne, baba ve öğretmenler olarak hepimiz çocuklarımızın kaliteli ve sağlıklı ortamlarda eğitim almalarını isteriz. Dershaneler ve okullar artık, değişen eğitim şartlarıyla da beraber yaz kış hizmete açıktır. Okullar tatil olsa bile, öğrenciler, bu alanları 4 mevsim etkili bir biçimde kullanmaktadır.

Birçok çocuğun bir arada eğitim aldığı bu kurumlar adeta öğrencilerin ikinci evi gibidir. Bu bakımdan her daim temiz ve hijyen koşullarına olması gerekmektedir. Ayrıca unutulmaması gerekir ki dershaneler, kurslar, okullar vb. eğitim kurumları insanların toplu bir şekilde bulunduğu yerler olması bakımından her türlü mikrobun virüsün ve salgın hastalığın hızla yayıldığı alanlardır. Dershane ilaçlama öğrencilerin sağlığını koruyan çok önemli uygulamalardır.

Hem insanların toplu olarak bulunduğu bir yer olmasından dolayı mikropların hızla yayılması bakımından hem de çocuklarımızın sağlığına tehdit oluşturması bakımından bu yerlerin ilaçlanması gerekmektedir. Okulların depoları, merdiven altları ve çatı araları kışları yiyecek bulamayan fareler için yaşanacak güzel bir yer olabilir. Burada yaşama fırsatı elde eden kemirgenler de bu alanlarda dolaşıp mikroplarını her yere yayarak, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Okul ve dershane bahçelerinde gezen haşere ve böcekler çocukları ısırarak onların sağlıklarını tehdit edebilir. Yine parazit olarak insanların kanı ile beslenen pire ve bitler dershane ve okullarda hızla yayılıp, eğitimin aksamasına bile neden olabilir. Tüm bu sebeplerden ötürü, okulların periyodik olarak ilaçlanması gerekmektedir. Bunu yaparken de öncelikli olarak, dershane ilaçlama konusunda deneyimi olan firmalar ile çalışılması gerekmektedir. Bu konuda iletişime geçeceğiniz firma ile çalışmaya karar vermeden önce firmanın referanslarını inceleyiniz. Mutlaka böcek ilaçlama konusunda deneyimli bir kadrosunun olduğundan emin olun. Özellikle de Sağlık Bakanlığı ruhsatlı bir ilaçlama şirketi ile çalışın ve ruhsatını görmek istediğinizi belirtin. Böylelikle korsan ilaçlama firmaları ile çalışmamış sağlığınızı güvence altına almış olursunuz. Dershane ilaçlama hizmeti sağlayan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.