Depo ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

depo ilaçlama

Depolar, güneş ışığı görmeyen, karanlık ve nemli ortamlardır. Bu fiziki şartları sağlaması bakımından böcek, haşere ve fare grupları için yaşanabilecek en güzel yerlerden birisidir. Özellikle fareler için bu alanlar paha biçilemez yerlerdir. Depoların içerisinde bulunan ürünlerde bu zararlı kemirgenlerin besin bulmasını kolaylaştırmaktadır. Deponuzda barındırdığınız maddeler besin maddesi olmasa bile farelerin dişlerini kaşımak için kullanacakları cazip cisimlerdir.

Özellikle hamamböcekleri depolara sıklıkla görülen haşerelerin başını çekmektedir. Yine örümcekler de tavan aralarına merdiven altlarına girerek buralara yuvalar yapmakta çirkin ve sağlıksız bir ortam oluşturmaktadır. Depolarınız haşere böcek ve fare türleri için taşıdığı fiziksel ortamlar bakımından her zaman birer açık alan olacaklardır. Depolarınıza hangi tür böcek musallat olursa olsun ürünleriniz için her biri birer açık tehlike olacak ve sizi maddi anlamda sıkıntıya sokacaklardır. Tüm bu sebeplerden ötürü bu zararlı türler ile mücadele etmek, bu canlılar açısından kontrol altında tutmak için depo ilaçlama firmaları ile çalışmanız gerekmektedir.

Şunu unutmamalısınız ki ilaçlama kimyasal bir mücadele yöntemidir ve bu işi alanında uzman profesyonel kişilerin yapması gerekir bu bakımdan bireysel mücadele yerine mutlaka ama mutlaka profesyonel bir şirketten yardım almalı ve her zaman depolarınıza tehlike oluşturan bu canlıları kontrol altında tutmalısınız. Haşere ilaçlama konusunda deneyim sahibi olan ve gerekli belgelere sahip olan bir firma ile çalışıp, depo ilaçlama öncesi fizibilite raporu çıkarttırmak, maddi anlamda sizi büyük zararlardan kurtaracaktır. Küçük bir bütçe ayırıp bu tehlikeli canlılardan kurtularak, kendinizi büyük maddi hasarlardan kurtarmak yapmanız gereken en doğru işlemdir. Hangi haşere türüne karşı ne tür bir mücadele yapılması gerektiğini öğrendikten sonra, ciddi bir çalışma ile bu zararlı canlılardan garantili ve etkili bir biçimde kurtulabilir. Firmamız tüm alanlara ilaçlama hizmeti sağladığı gibi depo ilaçlama servisiyle de hizmetinizde olmaya devam etmektedir.