Bina İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

bina ilaçlama

Günümüzde giderek yaygınlaşan siteler ve büyük apartmanlar, artık vaktimizi ayırdığımız yerlerin başındadır. En ufak detayların bile düşünüldüğü sitelerden hiç çıkmadan her işini görmeniz mümkündür. Hayatımızda bu kadar önemli olan bu yaşam alanlarının temiz olması da tüm bina ve konut sakinlerinin isteyeceği en önemli noktalardan birisidir. Bu bakımdan bu alanların her zaman temiz olması gerekmektedir. Çocuklarımızın da site içlerinde azımsanamayacak kadar vakit harcadığını düşünürsek temizlik konusunda daha da titiz olmamız gerekir. Bina ilaçlama uygulamaları ile dezenfekte işlemini gerçekleştirmek mümkündür.

Bina alanlarının haşere böcek ve fareler için birer istila alanı olduğunu da unutmamız gerekir. Bina boşlukları, binanın depo olarak kullanılan alanları, sitelerin yeşil alanları adeta bu canlılar için birer besin bulma ve yaşama alanıdır. Fare ve haşereler bu bölgelere yerleştikleri vakitte hızla üreyip her tarafı inanılmaz kısa sürede istila edeceklerdir. İstila ettikleri vakitte hem sağlığımız için ciddi bir tehlike oluşturacak, hem de siteye maddi anlamda büyük zararlar verecektir. Örneğin fareler, kalorifer ve doğalgaz borularını kemirip bozabilir. Tahtakuruları, tahtaları ve döşemeleri yiyebilir. Örümcekler, buldukları boşluklara yuva yapabilir. Pireler de bir anda site içerisinden evi istila edebilir. Bu haşerelerin yaydığı mikrop ve virüsler de salgın hastalıklara sebep olabilir. İşte tüm bu sebeplerden ötürü bina veya site sakinleri olarak, yaşadığınız yerleri düzenli olarak ilaçlatmalı ve haşere türlerine karşı periyodik bakımını yaptırmalısınız.

İlaçlama, konusunda mutlaka bilinçli olmalı ve bireysel olarak bu türler ile mücadele işlemine başvurmamalısınız çünkü haşere ilaçlama böcek ilaçlama gibi mücadele yöntemleri kimyasal mücadele yöntemleridir. Tek başınıza yapacağınız bilinçsiz mücadeleler, size daha büyük sorunlar açabilir. Bina ilaçlama firmaları bu işin eğitimini almış, gerekli alt yapıları oluşturmuş kişilerdir. Bu bakımdan onlar ile çalışmak hem zamandan hem de maddi yönden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Haşere ve farelerin olmadığı sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmak binalarınızın ve sitelerinizin keyfini doyasıya sürmek için, bu konunun uzmanı olan ilaçlama firmalarından bina ilaçlama hizmeti talep etmelisiniz. Böcekler ve haşere grupları kâbusunuz olmasın, size de sevdikleriniz ile geçirilecek keyifli vakitler kalsın.