Bahçelievler Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Yeşil ilaçlama, Bahçelievler belediyesi böcek ilaçlama servisiyle Bahçelievler bölgesinde yer alan tüm semt ve mahallere haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Her mevsim insan sağlığını ve çevresini tehdit eden haşere türlerine karşı alınması gereken kolay ve bir o kadar da önemli uygulamalar vardır. Haşere ilaçlama uygulamalarının kolay olması sadece profesyonel ilaçlama firmaları tarafınca mümkündür. Zararlı haşere ve fare türlerine karşı kullanılan kimyasal ilaçların, ilaçlama bilgisine sahip kişiler tarafından kullanılması gerekir. Aksi durumlarda gerçekleşen uygulamalarda dozajı ayarlanamayan kimyasal ilaçlar insanların zehirlenmesine ve alerjik reaksiyonlar yaşamalarına neden olmaktadır. Bahçelievler belediyesi böcek ilaçlama, alanında uzman ve firmamız tarafınca gereken eğitimleri almış ilaçlama uzmanlarımız tarafından gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığınca onaylı hizmetimizi gün boyu yaşam alanlarınıza ulaştırmaktayız.

Yaşam Sürdüğümüz Alanları En Çok Tehdit Eden Böcek Ve Fare Türleri;
kakalak, uyuz böceği, sivrisinek, tesbih böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, mayt, halı böceği, kulağakaçan böceği, karafatma, pamuk faresi, ev faresi kene, pire, yılan, Amerikan hamam böceği, fındık faresi, tahtakurdu, bit, hamam böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, çatı faresi, tatarcık, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı, ağaç kurdu

Bahçelievler belediyesi böcek ilaçlama, tüm fare ve böcek türlerine karşı ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Sıvı ilaçlama, kokulu ilaçlama, jel ilaçlama ve kokusuz ilaçlama uygulamalarımız haşere türlerine özel olarak tasarlanmış olup en uygun ilaçlama planı ilaçlama personellerimiz tarafından çıkartılmaktadır. Uygulamasını gerçekleştirdiğimiz her çalışmanın sonrasında analiz raporunu hazırlayarak müşterilerimize teslim etmekteyiz.

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat görev başındadır. Dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan veya bocekilaclama.gen.tr sitesinden firmamıza ulaşabilirsiniz.