Arı İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Arı

Arı zar kanatlı bir canlı olup yaşadığı bölgeye göre farklı türlere sahiptir. Toplum arasında en çok bilinen arı türü bal arısıdır. Bal arıları insanlar için oldukça faydalı bir türdür. Bu arıların üretmiş olduğu bal, şifa kaynağı olarak bilinmektedir. Bal arıları asla ilaçlanmamalıdır. Firmamız tarafından bal arısı ilaçlama uygulamaları gerçekleşmemektedir.

İnsanlara zarar vererek ilaçlanması gereken türler yaban arılarıdır. Yaban arısı, büyük bir yapıya sahip olup farklı renklerde görülmektedir. Yaban arısı sokması sonucu kişide ciddi alerjik reaksiyonlar görülebilmektedir. Arı ilaçlama uygulamaları alanında uzman kişiler tarafından yapılmalı kesinlikle bireysel müdahalelerden kaçınılmalıdır. Çünkü arılar koloni halinde yaşayan canlılardır. Kendini tehlike altında hisseden arılar toplu halde saldırıya geçerek karşısında bulduğu kişiyi defalarca sokarlar. Bireysel yöntemler ile arı ilaçlama uygulamalarını gerçekleştirmeye çalışan yüzlerce kişi arı saldırılarına maruz kalmıştır.

Yeşil ilaçlama, bal arısı haricinde insanlara zarar veren tehlikeli arı türlerine karşı arı ilaçlama uygulamalarını %100 başarı ile gerçekleştirmektedir. Sağlık Bakanlığınca onaylı ilaçlama faaliyetlerimiz her zaman insan ve doğa sağlığını korumaktadır. Dilediğiniz tarih ve saatte firmamıza ulaşarak Müşteri Temsilcilerimizden bilgi ve randevu alabilirsiniz. Arılardan kurtulmak Yeşil ilaçlama ile daima uzman personeller eşliğinde gerçekleşmekte olup oldukça kolaydır.

 

Arı İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Arı ısırır mı?
2) Arı nerede yuva yapar?
3) Arıların zararları nelerdir?
4) Arı insanı sokarsa ne olur?
5) Arı ilaçlamasını kimler yapmalı?

ARI RESİMLERİ