Amerikan Hamam böceği İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Amerikan Hamam Böceği  

Amerikan hamam böceği, kendi türü arasında en büyük yapıya sahip böcektir. Amerikan hamam böcekleri bulundukları alanda birden fazla hamam böceği ile yaşarlar. Yapıları çok sağlam Amerikan hamam böceği, ışığı sevmeyen canlılardır. Gündüz saatlerinde yuvasında gizlenen bu böcekler gece saatlerinde yiyecek bulmak için gezintiye çıkarlar. Amerikan hamam böceklerini genellikle mutfakta görmek mümkündür. Bu gibi alanların Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulaması periyodik olarak yapıldığında büyük fayda sağlayacaktır.

Amerikan hamam böcekleri yuva oluşturduğu alanlara yüzlerce yumurta bırakmaktadır. Kısa süre sonra yumurtadan çıkan yavru böcekler bulundukları alanlara dağılacaklardır. Amerikan hamam böceği ile mücadele de yapılacak Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulamaları derinlemesine yapılmalıdır. Profesyonelce yapılmayan Amerikan böceği ilaçlama uygulamaları bu böceklerden kurtulmanızı sağlamayacaktır.

Amerikan hamam böceği pis ortamların içerisinde yaşamaktadır. Bu böceklerin bu gibi alanlarda yaşayarak gezinmesi çok sayıda mikrop ve virüs taşımalarına neden olmaktadır. Çeşitli yollardan evlerimize kadar geçiş sağlayabilen bu böceklere karşı önlem alınması büyük problemler yaşamanızı engelleyecektir. Bu böceklerden geçen hastalıklar insanların sağılığını tehdit etmektedir.

Firmamız sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama uygulamalarıyla Amerikan hamam böceklerini kısa süre içerisinde etkisiz kılarak haşere probleminize son vermektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmamız, Dünya Sağlık Örgütü tarafından ön görülmüş ilaçları kullanmaktadır. İnsan ve çevre sağlığını korumayı daima görev edinen firmamız uzman bir kadro ile hizmet sağlamaktadır.

7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sunan firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak dilediğiniz gün ve saatler içerisinde randevu alabilirsiniz.

 

Hamam Böceği ile İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Alman Hamam Böceği hakkında bilgiler
2) Amerikan Hamam Böceği hakkında bilgiler
3) Hamam böceği nasıldır?
4) Hamam böceği nasıl beslenir?
5) Hamam böceği hangi hastalıkları bulaştırır?
6) Hamam böceğinden hastalık nasıl bulaştırır?
7) Hamamböceğinin başka adı var mı?
8) Hamam böceği insanı ısırır mı?
9) Hamam böceği için kullanılan ilaçlar hangileridir?
10) Hamam böceği kaç tane yumurta bırakır?
11) Hamam böceği ilaçlaması nasıl yapılır?
12) Hamam böceğinde üreme nasıl olur?
13) Hamam böceği İlaçlamada nelere dikkat edilmeli?

KARAFATMA RESİMLERİ - HAMAM BÖCEĞİ RESİMLERİ