Akrep ilaçlamasını kimler yapmalı?

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Yapı ve şekil itibariyle diğer böceklerden farklı bir hayvan olan akrep, bedeninde bulunan ayakları ile pasif hareket eden zehirli bir haşeredir. Dünyanın her yerinde ve her kıtasında yaşayan akrebin bütün türleri zehirlidir. Ufak böcekler veya kemirgenler dışında daha büyük canlıları da hedef alabilir ve son derecede tehlikeli bir hayvandır. Isırdığı insanın zehirlenmesine veya ölümüne yol açan bu hayvan, evlere girmesi durumunda çok ciddi bir tehdit oluşturur. Dolayısıyla akrep ilaçlama da ciddi bir iştir ve profesyonel böcek ilaçlama firmalarına yaptırılması gerekir.

            Akrep ilaçlama firmaları arasında Sağlık Bakanlığı’ndan alınmış ruhsatı olan profesyonel böcek ilaçlama şirketimizin bocekilaclama.gen.tr web adresinden konuyla ilgili daha çok bilgi edinebilirsiniz. Özel olarak hazırlanan kaliteli ve etkin böcek ilaçlarımız, başka birçok haşere ve kemirgenler üzerinde olduğu gibi akrepler üzerinde de başarılı sonuçlar vermektedir. Akrep, bir eve girdiğinde evin kapı ve pencere kenarları başta olmak üzere birçok yerine yerleşebilir. Bazen insanların görmediği yerlere saklanan bu eklembacaklı ve kanatsız hayvan, kendisine temas edildiğinde zarar göreceğini zannederek kişiyi hemen sokar ve zehirlenmesine sebep olur.

Evde veya işyerlerinde akrep görüldüğünde hemen bir akrep ilaçlama şirketi ile iletişim kurulması ve yardım istenmesi gerekir. Akreple mücadele için başvurduğunuz firmanın yasal bir firma olması sadece kanunlara uygunluk açısından değil, verilen hizmetin kaliteli ve etkin olması açısından da önemlidir. Yeşil böcek ve haşere ilaçlama servisi olarak, akrep ve diğer zararlı haşere ve kemirgenlerle mücadele konusunda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bocekilaclama.gen.tr web adresimizde bulunan akrep resimleri sekmesine tıklayarak evlerin yatak odalarına kadar girebilen bu tehlikeli hayvanın görünümü hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Akrepler birçok yere yerleşebilirler, örneğin ayakkabıların içine girebilir veya paspasın altına saklanabilirler.

Akrepler ve diğer zararlı haşere veya kemirgenlerle mücadele etmek için profesyonel ekibimize ve etkin böcek ilaçlarımıza güvenebilirsiniz. Yeşil böcek ilaçlama firmamız ev, ofis, dershane, restaurant, alışveriş merkezi, bahçe, bina ve daha birçok alanda yasal ve kaliteli ilaçlama servisi vermektedir. İlaçlama işleminden sonra, verilmesi gereken bütün yasal evrakları müşterilerimize teslim etmekteyiz

 

Akrep ilaçlamasını mutlaka ilaçlama eğitimini almış kişiler yapmalı. Şirketimiz bünyesinde çalışan tüm elemanlarımız ilaçlama eğitimini almış kişilerdir. Yıllardır böcek ve haşere ilaçlama konusunda sizlere hizmet vermekteyiz. Akrep ilaçlaması için bize ulaşın ve sağlığınızı tehlikeye atmadan sizleri bu sorununuzdan kurtaralım.

 

 

 

Akrep İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Akrep nasıl bir canlıdır?
2) Akrep zehirli midir?
3) Akrep nasıl sokar?
4) Akrep nasıl çoğalır?
5) Akrep bir defada kaç yumurta yapar?
6) Akrep ne kadar yaşar?
7) Akrep ne zaman daha tehlikelidir?
8) Akrep ısırınca ne olur?
9) Akrep ısırması sonrası hangi belirtiler görülür?
10) Akrep ilaçlamada ferdi müdahale yeterli mi?
11) Akrep ilaçlamasını kimler yapmalı?

AKREP RESİMLERİ