Akrep ilaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Akrep

Türüne göre farklı renklerde bulunan akrepler, zehirli haşere gurubu arasındadır. Tüm türleri zehirli olan bu haşerelerden, firmamızdan alacağınız güvenilir akrep ilaçlama işlemleri ile korunabilirsiniz.

Çöl iklimlerinde bile yaşayabilecek kadar güçlü canlılar olan akreplerle, bireysel olarak mücadele etmek oldukça güçtür. Akrep ilaçlama işlemleri profesyonel şirketlere yaptırılmalıdır. Sıvı, jel, kokulu, kokusuz yöntemlerle uygulanan ilaçlama, uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İşlemlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, ekonomik koşullarda gerçekleştirilmektedir.

Yaşam Alanları

Nemli alanlarda yaşamaya seven bu haşereler, toprak altlarında yaşamaktadır. Yağmurlu havalarda yuvaları dolan bu canlılar, evlere sığınmaktadır.

Eve gelen bu zararlı haşere insanlar için çok tehlikeli olur. Evde genellikle kapı ve pencere kenarlarında olmak üzere evin birçok kesiminde bulunur. Bazen ayakkabı içine girer bazen paspas altına saklanır ve bazen de evin içinde hatta yatak odasına bile girer ve insanlar için tehlikeli olur.

Akrep Isırmasına Alınması Gereken Önlemler
Isırılan yer kalp seviyesinden aşağıda tutulmalı ve ısırılan yer hijyenik bir kesici ile hafif kanatılmalı. Daha sonra hiç zaman kaybetmeden ısırılan kişi en yakın sağlık kuruluşuna götürülmeli ve tedavi olunmalı. Isırmasına maruz kalmadan evde ve iş yerlerinizde gördüğünüzde genel bir ilaçlama yaptırınız. Ferdi olarak mücadele kesin sonuç vermez. Mücadele için mutlaka akrep ilaçlama şirketlerinden destek alın.

Şirketimiz 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Akrep ilacı olarak yoğun sıvı ilaçlar kullanılmalı ve ilaçlama eğitimi almamış kişilere ilaçlama yaptırmayın.