Akar (Mite)

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Akar Mite

Gözle görülemeyecek kadar küçük olan akarlara tüm yaşam alanlarında rastlamak mümkündür. Küçük mikroorganizmalar halinde yaşayan akar ile mücadele bireysel olarak gerçekleştirilmesi imkânsızdır. Firmamız akar ilaçlama işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştirmekte, tüm yaşam alanlarında kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Akar ilaçlama uygulaması uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Bu haşerenin birçok çeşidi bitkiler ve insanlar üzerinde bulunmaktadır. Mite adı ile de anılan akarlar, insan ve hayvan derisi üzerinde bulunmaktadır. Özellikle evlerde, eşyaların üzerinde toz tanesi gibi görülen akarlar ile bireysel olarak mücadele etmek mümkün değildir.

Pis ve tozlu ortamlarda bulunan akarlar, oval bir yapıya sahiptir. Evlerde insan derisi ve hayvan derisi döküntüleri ile beslenmekte, kaşıntıya ve kızarıklığa neden olmaktadırlar. İnsan derisi üzerinde apse oluşmasına ve şişliğe neden olmaktadır

Zararları

Özellikle bebeklere büyük zarar vermektedir. İnsanlara astım ve bronşit mikrobu bu canlılar aracılığı ile ulaşmaktadır. Yaşam alanlarımıza günde 20 ? 30 defa dışkı bırakmaktadır. Bu dışkılar aracılığı ile yaşam alanlarımıza bakteri sokmaktadır.

Evlerimize rahatlıkla geçiş sağlayan bu haşereler üzerinde uyguladığımız Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla kontrol sağlamaktayız. Mite ilaçlama servisleri %100 garantili yöntemlerle işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ekonomik fiyatlarla uyguladığımız garantili yöntemlerimiz;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli illerinde oluşturduğumuz özel ilaçlama servisleri ile 7/24 akar ilaçlama hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Akar İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Mite nasıl bir parazittir?
2) Akar ne ile beslenir?
3) Mite nasıl ürer?
4) Akarlar ile mücadelede nasıl bir yöntem izlenmeli?
5) Akarlar ile mücadelede haşere ilaçlaması yapan firmalardan yardım alınmalımı?

AKAR MİTE RESİMLERİ