Ağaç Kurdu İlaçlama

Böcek İlaçlama İstek Formu için Tıklayınız.

İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı Onaylıdır

Ağaç kurdu

Halk arasında tahta kurdu adı ile de bilinen bu haşere türü ile mücadele etmek çok güçtür. Gözle görülmesi zor olan bu zararlı canlılarla ancak profesyonel ilaçlama şirketleri mücadele edebilmektedir. Firmamız garantili yöntemlerle ve uzman personelleri ile ağaç kurdu ilaçlama hizmeti vermektedir.
Tahta kurdu, ahşap ve tahta maddelerinin içinde ta derinliğinde yuvalandığı için bireysel olarak ilaçlanamaz. Ziraat mühendislerimizin kontrolünde hazırlanan insektisit ve rodentisit ilaçlarla %100 garantili ağaç kurdu ilaçlama hizmeti vermekteyiz.
Halk arasında bu haşereler birçok isimle anılmaktadır. Halk arasında anıldığı isimler; ağaç kurdu, ahşap kurdu, tahta kurdu, ahşap böceği, mobilya kurdu, mobilya böceği, ağaç kemiren, ağaç delen

Zararları
Ot ile beslenen tahta kurdu, yaşadığı yere göre farklı boylarda olabilmektedir. Bitkilerin taze kısımları ile beslenen bu haşereler, ekinlere ve tarlalara zarar vermektedir. Aynı zamanda ahşap malzemeleri kemiren bu zararlı canlı, iç/dış tüm alanlarda insanlara maddi olarak zarar vermektedir. Her türlü ahşap ve ağaç malzemeleri delerek içine yuva yapmaktadırlar. Eşyaları kullanılmaz hale getirmektedir. Özellikle ahşap evlerde bu haşerelere rastlamak mümkündür.

Tahta Kurdu ile Mücadele
Açık/kapalı tüm alanlarda tahta kurdu ilaçlama hizmeti veren firmamız, bu zararlı canlıların yarattığı maddi zararları en aza indirmeye çalışmaktadır. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ilaçlarla gerçekleştirdiğimiz tahta kurdu ilaçlama işlemlerinde açık/kapalı alanları bu zararlı haşerelerden dezenfekte etmekteyiz.

Bu zararlı haşerelerin yuva alanları; ahşap kapı, ahşap pencere, ahşap silo, parke ve döşemelerde, tüm ahşap ev eşyalarında, sandal, kayık ve gemi güvertesi, canlı ağaç kökleri.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlarla, ekonomik fiyatlarla uyguladığımız ağaç kurdu ilaçlama işlemlerimiz %100 garantilidir. Ağaç kurdu ile mücadele etmek için firmamızdan 7/24 hizmet alabilirsiniz.

 

Tahta Kurdu İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1) Tahta kurdu nasıl bir böcektir?
2) Tahta kurdu insanı ısırır mı?
3) Tahta kurdu insanlar için zararlımı?
4) Ağaç kurdu evde nerde bulunur?
5) Ağaç kurdu nasıl ilaçlanır?
6) Ağaç kurdu ilaçlamasını kimler yapmalı?

AĞAÇ KURDU RESİMLERİ - TAHTA KURDU RESİMLERİ